„My v těchto dnech velice intenzivně trénujeme a řekl bych, že to postupem času bylo na hře našeho týmu znát," uvedl po zápase pro Českou televizi trenér Táborska Roman Nádvorník.

Favorizovaní Bohemians začali velmi nekoncentrovaně a po šesti minutách prohrávali 0:2, když se po dvou rohových kopech prosadili hlavou Toml a po něm i Džafič. V desáté minutě ale favorit snížil, když Mrsič ve snaze odkopnout po Havlově ostrém centru balon do bezpečí trefil Klusáka, jenž si míč srazil do vlastní brány. Klokani pak ve snaze vyrovnat získali vrch, hráči Táborska ale bránili pozorně a svými rychlými brejky nedali obraně Bohemky vydechnout.

Až po půli Pražané ovládli hru a dvěma góly obrat dokonali: v 58. min. zakončil ideální Haškovu nahrávku do odkryté branky Kuchta a v 82. min. po přetaženém centru Nitrianského přehlavičkoval Hovorku u zadní tyče střídající Luts.

Táborsko – Bohemians 2:3 (2:1) – Branky: 4. Toml, 6. Džafič – 10. Klusák vlastní, 58. Kuchta, 82. Luts. Bez karet. Rozhodčí: Severýn – Melichar, Vodrážka. Táborsko: Toma – Landovský (46. Froněk), Navrátil (46. Zavadil), Toml, Klusák – Dzafič (46. Trebuňák), Javorek (46. Hovorka), Kučera (46. Kočí), Gašparovič, Mršič (46. Ciku) – Ševčík (46. Mrázek). Bohemians: Berkovec (46. Fryšták) – Dostál, Buchta (46. Nitrianský), Krch, Švec, Havel (46. Hašek) – Mašek (46. Berger), Hubínek (46. Jindřišek), Jirásek (56. Blecha), Bartek (63. Luts) – Kuchta (67. Čížek).