Lhenice – Křemže 1:2 (1:0)

Od prvních minut byli aktivnější hosté, kteří v rychlém sledu zahrávali sérii rohů a vyslali i několik střel, proti kterým však brankář Vágner nemusel zasahovat. Jen o vlásek minul domácí svatyni Novák mladší. Lheničtí se k odpovědi dostali až na konci první dvacetiminutovky, ale hned měli dvě dobré šance. Pokornému ale míč ve vápně nesedl a hlavička Borovky orazítkovala břevno Linhovy branky.

Pak zase převzali taktovku Křemežští. Z brejku však pálil Edelman nad, těsně přestřelil i Novák a po sólu vysoko nad z úhlu zamířil i Brabec. A tak přišel trest, když domácí dali ve 40. minutě branku do šatny. Zleva do šestnáctky vnikl Pořádek a nechytatelnou bombou pod břevno zajistil domácím poločasové vedení – 1:0.

Do druhé půle Křemežští vstoupili se třemi útočníky, když se dopředu posunul stoper Filip a na jeho postu nastoupil Novák starší. Hra se pak dlouho přelévala od vápna k vápnu, z dobré pozice těsně minul domácí Pořádek a dalekonosnou bombu Nováka staršího s obtížemi vyrazil domácí gólman Vágner.

Čtvrt hodiny před koncem se už Křemežští dočkali. Střídající Hajný vrátil hlavou před branku přetažený centr Čondla a právě na hrot posunutý Filip nedal umístěnou hlavičkou k tyči domácímu brankáři šanci – 1:1.

O chvíli později mohli Lheničtí vrátit vedení na svoji stranu, když se ve vápně k míči po standardce dostal osamocený Mrkvička, s jehož ukvapeným pokusem ale Linha neměl žádný problém.

O tom, že Křemežští ani ve Lhenicích neprohrají a navíc prodlouží své již zmiňované série, se pak rozhodlo osm minut před koncem a znovu u toho byl hostující kapitán Čondl. Ten si rozpomenul na osvědčenou bavorovickou spolupráci, našel ve vápně nekrytého Edelmana, který s přehledem upravil na 1:2.

Závěr si pak už hosté zkušeně pohlídali a po závěrečném hvizdu mohli slavit třináctou výhru v sezoně i udržení sedmibodového náskoku na prvním místě před druhou Novou Vsí.

Sestava Křemže: Linha – Čondl, Filip, Procházka, Brabec – Schober (46. Novák st.), Novotný, Novák ml., Troup – Štindl (72. Hajný), Edelman.