Pro úvodní remíze s Čimelicemi (2:2) a nejtěsnější prohře s Roudným (O:1) naladili zelenobílí na vítěznou notu, když zdolali čtvrtý tým KP z Protivína.

Č. Krumlov – Protivín 2:0 (1:0). Povedený nástup korunoval divizní favorit už v 5. minutě, kdy Dudák pasem do uličky vyslal do nájezdu Beránka, jenž podél vybíhajícího Hanuse otevřel skóre – 1:0. I v dalších minutách měli slavojáci více ze hry, soupeř hrozil z rychlých kontrů, ale na stavu se nic neměnilo. Nejblíž ke gólovému zápisu byl Mravec, ale jeho dělovka zpoza vápna jen o vlásek minula pravou šibenici protivínské branky.

Do druhé půle poslali krumlovští trenéři tři nové tváře, přesto převaha favorita pokračovala. Jen kousek chyběl trestnému kopu Nováka, na druhé straně střídající Říha vyškrábl jedovku protivínského Moravce. Pojistku na první turnajovou výhru Slavoje přinesla 68. minuta, kdy pěknou kombinaci po ose Neckář a Hofmann zakončil do odkryté branky Beránek na 2:0. Agilní Hofmann ještě napálil spojnici, Neckář těsně přestřelil, a tak si zelenobílí připsali výhru o dva góly.

Slavoj: Trnka (2. pol. Říha) – Švec, Kabele, Dudák, Mravec – Persán, Novák, Wagner, Tůma – Beránek, Carda, střídali: Svoboda, Neckář, Hofmann, Sekyra.

Poslední zápas základní skupiny HZL odehrají Krumlovští v sobotu proti domácí Hluboké.