Č. Krumlov – Rudolfov 0:1 (0:0)

Krumlovští trenéři oproti zimní premiéře s budějovickou juniorkou (4:4) postrádali hned několik opor, přesto si divizní favorit postupně vynutil převahu, výrazně jedenáctý tým oblastního přeboru přestřílel, ale v koncovce se tentokrát trápil. Ve druhém dějství byla převaha zelenobílých ještě výraznější, rudolfovského gólmana několikrát zachránila tyč, ale skóre se neměnilo. Když už to vypadalo, že test skončí bez branek, podnikli Rudolfovští rychlý kontr a Hasenöhrl dvě minuty před koncem rozhodl – 0:1.

„Dudák měl z minulého zápasu menší problémy s kotníkem, tak jsme ho raději šetřili. Někteří kluci jsou nemocní, Tauber byl omluvený z osobních důvodů a Wagner byl v práci. Dostali tedy šanci mladíci, což je také třeba. Myslím, že to zvládli. Hra nevypadala špatně a chyběl tomu jen ten gól. Vyslali jsme na branku střel jako za celý podzim, Beránek, Tůma i Novák orazítkovali tyč, ale nic nám tam nespadlo. Ve druhé půli to bylo na jednu půlku, z ojedinělé akce ale rozhodl soupeř. I přes prohru ovšem zápas splnil naše očekávání. Mladíci nabrali další zkušenosti mezi muži, jen potřebují ještě trochu dozrát,“ okomentoval přípravný duel krumlovský kormidelník Václav Domin.

Sestava Slavoje ČK: Hňup (46. Říha) – Švec, Kabele, Svoboda, Sekyra – Strapek, Novák, Tůma, Persán – Hofmann, Beránek, střídal: Trapl.

OD LIPNA NA TURNAJ

Tento týden budou mít fotbalisté krumlovského Slavoje hodně náročný.

Ve čtvrtek se zelenobílí vydají na čtyřdenní soustředění do tradiční destinace v Černé v Pošumaví, za kterým udělá tečku první zápas v Hlubocké zimní lize. Zelenobílí se v neděli 4. února dvě hodiny po poledni utkají s tamním účastníkem krajského přeboru.