Č. Krumlov – Hluboká 6:1 (4:0)

Slavojáci se představili ještě bez nových tváří divizního kádru a v tradičním složení o vysoké výhře rozhodli už do půle, kdy vstřelili čtyři branky. Po obrátce se domácí trefili ještě dvakrát a soupeři povolili jen čestný úspěch. Dva góly vítězů vsítil Vacek, po jednom úspěchu zaznamenali Babouček, Koritar, Matuš a Kolaj.

„Chybělo několik hráčů (pozn. – např. Klivanda, Svoboda, Špát, Beránek), přesto jsme i s mladíky zahráli velmi dobře a soupeře jasně přehráli. Vyšel nám úvod, kdy jsme Hluboké prakticky nepůjčili balón. Do sestavy se vrátil Sivák, který pořádně naposledy hrál v dubnu, ale dlouhá pauza na něm nebyla vůbec znát. V další přípravě v týdnu a pak v sobotu na turnaji v Týně bychom měli být už kompletní, tedy i s předpokládanými posilami,“ poukázal trenér Lubomír Pintér na další program, v němž se divizní novic utká zítra od 18 hodin opět v Kájově s ligovým dorostem budějovického Dynama. O víkendu pak Slavoj čeká výjezd na turnaj do Týna, kde vedle pořádající Olympie startují divizní rivalové Českokrumlovských ze Strakonic a Tábora.

Sestava Slavoje: Šiller – Boháč, Kroupa, Wagner, K. Zatloukal – Kolaj, Matuš, Pliška, Vacek – Babouček, Koritar, střídali: Š. Beránek, Sivák, Hermann, Havel.

Karel Vosika, Jan Petřík