Před samotným výkopem domácí činovníci poblahopřáli Martinu Špátovi, odchovanci, dlouholetému hráči, trenérovi přípravek a členovi výboru FK Slavoj, k jeho padesátým narozeninám.

Český Krumlov – Jankov 1:2 (0:1)

V opatrné partii s minimem šancí sice měli v první půlhodině víc pokusů domácí, ale Klivanda dvakrát po rozích Nováka hlavičkoval ve slibné pozici mimo. Hosté naopak ze standardky udeřili a po trefě Šebelky šli ve 34. minutě do vedení.

Ve druhé půli zelenobílí přidali a čtvrt hodiny před koncem po centru Persána již Klivanda zamířil přesně a srovnal. Jedenáctý nerozhodný výsledek krumlovského remízového krále přeboru se však nekonal. V předposlední minutě sehráli hosté dobře další standardku a Bürger vystřelil Jankovu tři body.

Fakta – branky: 76. Klivanda – 34. Šebelka, 89. Bürger, bez karet, rozhodčí Krčín, 186 diváků.

Sestava Slavoje: Trnka – Svoboda, Dudák, Kabele, Paráček, Persán, Novák, Strapek, Malý, Ďurica, Klivanda.

Krumlovští si sedmou porážkou v ročníku pohoršili na osmé místo. O vylepšení pozic v notně našlapaném středu tabulky se budou pokoušet v sobotu na hřišti aktuálně devátého a bodově vyrovnaného nováčka z Blatné, kterému mají oplácet podzimní prohru 0:2.