Domácí rozhodli o nejtěsnější možné výhře v druhé minutě nastaveného času.

Ledenice – Č. Krumlov B 1:0 (0:0)

Hosté v první půli nejvážněji zahrozili tvrdou střelou Lippla, kterou však domácí gólman Vítovec vytáhl na tyč. Ve druhém poločase už měli domácí převahu, zatlačili hosty na jejich polovinu, ale dlouho se nemohli prosadit střelecky. Několikrát se při šancích domácích útočníků vyznamenal brankář Kothánek a slavojáci živili naděje na bodový zisk. Ty mohly nabýt ještě výraznějších rozměrů, když se hosté dostali do dvou nadějných brejků, ale Homer se ani v jednom případě nepotkal s přesnou muškou. Výhra domácích se zrodila v prodloužení, kdy odražený míč napálil zpoza vápna přesně k tyči Lamáček – 1:0.

„Za předvedený výkon jsme si zasloužili bodovat. Šance, jaké měl ve druhé půli Homer, ty se ale venku musí proměňovat. Vyzdvihnout musím brankáře Kothánka, který chytil tři tutovky soupeře. Ten byl ale nakonec šťastnější,“ želel ztráty krumlovský asistent Martin Špát starší.

Sestava Slavoje: Kothánek – Štich, Čermák, Haláček, Šváb – Lukeš, Hamberger, Lippl, Poláček – Podskalský (46. Cieslar – 90. Hawelka), Homer (70. Zimek).