Čížová – Č. Krumlov 3:0 (1:0)

Konečný výsledek vypadá jednoznačně, ale tříbranková výhra domácích se nerodila vůbec lehce. Do utkání totiž vstoupili daleko lépe hosté, vynutili si převahu a měli i dobré šance. Přímý kop Plišky ale skončil na tyči a šance Beránka a znovu Plišky likvidoval Drápela. Naopak domácí ze své první vážnější šance udeřili a ve 24. minutě se trefou Jarouška ujali vedení - 1:0.

I po pauze byli Krumlovští aktivnější, ale výsledkem jejich snahy bylo pouze nastřelené břevno po akci Beránka. Čížovští chodili do otevřené obrany a v rozmezí 67. až 77. minuty pak pečetili trefami Kučery a Moravce – 3:0.

„Jen do půle jsme měli asi devět střel na branku, ale gól nedáme. Soupeř z jediné vážnější akce skóroval. Ve druhé půli jsme už hráli vabank, ale hodně jsme to vzadu otvírali, čehož domácí využili. Škoda, že jsme se z tlaku nedokázali prosadit. Hraje se ale na góly, a ty dával jen soupeř. I přes prohru mohu pochválit trio Pliška, Pintér a Klivanda. Vidět byl i střídající Babouček, který tam měl jít asi dřív,” řekl po utkání krumlovský kormidelník Lubomír Pintér.

Fakta – branky: 24. Jaroušek, 67. Kučera, 77. Moravec, ŽK 3:4 (u hostů Svoboda, Klivanda, Beránek, Pliška), rozhodčí Kříž, 110 diváků.

Sestava Slavoje: Jirkal – Svoboda, Klivanda, J. Pintér, J. Zatloukal – Wagner, Kroupa, Pliška, Beránek – Kolaj (46. Kovačičín), Koritar (75. Babouček).