Český Krumlov – Roudné 1:4 (0:1)

Divizní favorit šel do vedení ve 28. minutě, kdy se po nedorozumění obrany Slavoje dostal k míči Ryneš a z úhlu propálil Šillera na poločasových 0:1. Vyrovnání měl ještě před pauzou na kopačce Zvěřina, ale jeho dalekonosná střela šla těsně vedle.

Do druhé půle oba týmy prostřídaly a lépe opět začali Roudenští. V 65. minutě po spolupráci exkaplických hráčů Záveského a Houšky posledně jmenovaný hlavou zvýšil na 0:2. Za tři minuty se dočkali i slavojáci, když centr Zvěřiny našel na přední tyči Peťuleho, který v pádu korigoval na 1:2.

V závěru se Roudenští dostávali do brejků a dva z nich proměnili. Nejprve se opakovanou ranou podruhé v utkání prosadil Houška a devět minut před koncem pečetil výhru hostů dorážející Havelka. Na druhé straně po Třeštíkově trestném kopu gólová hlavička Peťuleho skončila na tyči.

Sestava Slavoje: Šiller – Petřík, Svoboda, Třeštík, Zatloukal – Boháč, Klivanda, Sivák, Zimek – Zvěřina, Beránek, střídali: Vokál, Litvan, Pils, Peťule.

Trenér Lubomír Pintér (Český Krumlov): „Zápas se nám nepovedl herně ani výsledkově. Moc nám to neběhalo, měli jsme nohy jako z olova. Soupeř byl dynamičtější a rychlejší. Navíc jsme v obraně dělali neuvěřitelné nevynucené chyby, což asi vyplývalo z únavy.

Trochu nás opustilo i štěstí, když Peťule nastřelil zblízka tyč a vzápětí jsme dostali nešťastný gól z tečované střely. Soupeř v půli vystřídal sedm lidí, my jsme při absenci nemocných a zraněných Bence, Vacka, Špáta a Kroupy tak velké možnosti neměli. Byla to ale dobrá příprava.“

Velešín – Kamenný Újezd 2:5 (0:4)

Branky: Mistoler, Had – Zeman 3, Vavroch, L. Pulec.

O vítězi prvního duelu ve skupině o 16. až 20. místo se rozhodlo už do půle, kdy dali hosté čtyři branky. Velešínští se po pauze zlepšili, ale stačilo to jen ke zkorigování výsledku.

„Jsem zklamaný hlavně z přístupu našich hráčů. Ze čtrnácti lidí, kteří byli k dispozici na zápas, trénují jen čtyři. Ti další by se měli zamyslet. Dobré bylo jen to, že jsme to ve druhé půli nezabalili a dokázali tuto část vyhrát. Jsem rád, že se střelecky daří Hadovi, který skóroval už ve třetím zápase v řadě,“ hodnotil velešínský trenér Milan Frnka.

Sestava Velešína: Layer – Šebesta, Trummer, Opekar, Šváb – Mistoler, Had, Kollár, Jirský – Semerád, Crkva, střídali: M. Kysela, Kudláček, Jeníček.