Na prachatické umělce se hornoplánská Smrčina utkala s dorostem domácího Tatranu, v hlubockém podzámčí se představil lídr nejnižší krajské soutěže z Křemže v duelu s účastníkem okresního přeboru z Chvalšin.

Prachatice dorost – H. Planá 1:4 (1:0), branky Smrčiny: Kostínek 2, Kastenmajer, Gajdoš. „Začátek patřil domácím, kteří první dvě velké šance neproměnili, ale třetí už ano. Pak už jsme měli více ze hry my. Do poločasu jsme ještě dvě obrovské šance nedali. Po změně stran jsme už měli jasnou převahu, kterou jsme vyjádřili čtyřmi brankami,“ viděl utkání jeden z nových hornoplánských trenérů – František Pouzar.

Sestava Smrčiny: Pouzar – Gajdoš, Frühauf, Grmela, Z. Šlak, Kostínek, J. Šlak, Baláž, Kastenmajer, V. Ryneš, Kordík, střídali: Meskář, Fessl ml., Štěrba.

Křemže – Chvalšiny 2:4 (2:2). Po samostatné akci měl první velkou šanci křemežský Brabec, ale na brankáře Schwarze nevyzrál. A tak trestali Chvalšinští, když se ve 20. minutě krásně do šibenice trefil Tancer – 0:1. Po půlhodině nechali Křemežští při rohu neobsazeného Klinera, který hlavou zvýšil na 0:2. Až potom v kombinované sestavě hrající favorit zabral a hlavičkou Fleischmanna po rohu korigoval na 1:2. Krátce před půlí se z vápna tečovanou ranou prosadil Novák ml. a vyrovnal na 2:2. Po obrátce nejprve křemežský Fleischmann zahodil tutovku a na druhé straně pálil Vosika do tyče. Rozhodnutí padlo v poslední desetiminutovce. Nejprve po akci M. Postla dorážel Kliner na 2:3. Tutovku Hajného zázračně kryl Schwarz, a tak poslední slovo měli minutu před koncem opět Chvalšinští, když Vosika ze sóla pečetil na 2:4.

Sestavy – Křemže: Linha – Troup, Novák, Procházka, Brabec, L. Rolník, Novák ml., Chromý, Novotný, Fleischmann, Hajný, střídali: Stráský, Schober, Matějka, Chvalšiny: Schwarz – Maxa, Sluka, Holas, Čabaj, Tancer, M. Postl, Pilát, P. Postl, R. Čarek, Vosika, střídali: Kliner, J. Čarek.