Poslední podzimní kolo našim celkům nevyšlo. V sobotu budou předehrávat první jarní kolo na svých trávnících.

Slavia České Budějovice – Horní Planá 3:1 (2:0)

Předposlední hornoplánský nováček už od 2. minuty prohrával, na přelomu poločasů inkasoval další dva zásahy a čestného úspěchu se dočkal až v 68. minutě. To ztracený míč vybojoval Nowak pro Koritara, který bombou do šibenice dal na konečných 3:1.

Sestava Smrčiny: Večerník – Z. Šlak, Grmela, Frühauf, Gajdoš, Ryneš (78. Klik), Kastenmajer, Nowak, Koritar, Baláž, Kordík.

Sedlice – Frymburk 4:2 (2:1)

Poslední hosté v partii ze spodku na strakonické umělce prohrávali už od 3. minuty, pak ale vyrovnali hru a po půlhodině srovnali i skóre. Faul na Jodla potrestal z penalty Matuš. Brankou do šatny ale domácí opět odskočili a krátce po pauze zvýšili už na 3:1. V 68. minutě se po rohu krásně z voleje trefil Šisler na 3:2. Hosté šli do tlaku, který ale čtvrt hodiny před koncem utnulo vyloučení Grohmana za úder loktem, a domácí ve výhodě pečetili.

„Hrajeme solidní zápasy, zase jsme venku dali dva góly, ale znovu to nestačilo. Nejvíc mě ale mrzí zranění Mertla, který byl odvezen do nemocnice a už je po operaci,“ řekl nám kouč Jan Berit.

Sestava FC Šumava: Vítek – Kaňa, Kuna, J. Grohman, Tomka – M. Račák, V. Mertl (80. Mrázik), Matuš, J. Šisler – Budík, Jodl.