Horní Planá – Osek 0:0

Na hřišti oseckého favorita Smrčina uhrála jedinou podzimní výhru venku, v odvetě ale na tento výsledek nenavázala. Šanci měl ve 22. minutě po centru Kastenmajera hlavičkující Koritar, ale gólman Chaluš skvěle zasáhl. Na druhé straně Večerník vyškrábl trestný kop Marouška.

Dvě minuty po pauze dorostenec Švábirt, který si odbyl povedenou premiéru za muže, našel ve vápně Grmelu, ale ten trestuhodně netrefil. Po hodině hry se do sóla dostal střídající Vrba, ale při prvním kontaktu s míčem nezakončil.

V 66. minutě Chaluš podběhl centr a překvapený Vrba netrefil odkrytou branku. Za chvíli se na domácí branku řítil Kahuy, ale Večerník včas vyběhl a zachránil. Pak v rozmezí 78. a 83. minuty hosty dvakrát zachránila tyč při střelách Kordíka a Vrby.

V poslední minutě mohli naopak rozhodnout hosté, ale střelu Kahuye domácí gólman vyrazil a dorážející Krenka těsně minul. Za druhou půli si domácí zasloužili vyhrát, nakonec ale brali i bod.

Smrčina: Večerník – Z. Šlak (58. Vrba), Grmela, Frühauf, Gajdoš, Ryneš, Švábirt (85. Kvasnička), Kastenmajer, Koritar, Baláž, Kordík.

Karel Řepa