Horní Planá – Jankov B 5:2 (4:0)

O vítězi utkání bylo téměř jasno už v poločase, kdy domácí vedli o čtyři branky. V 11. minutě si Rada narazil s Grmelou a poslal Smrčinu do vedení. Po půlhodině si pas Z. Šlaka zpracoval Kordík a dal na 2:0. Ve 39. minutě mířil přesně z přímého kopu Ryneš a poločasový stav podtrhl zpoza vápna Rada – 4:0.

Druhý poločas však začal pro domácí šokem a hosté v rozmezí 49. až 51. minuty trefami Formánka z přímého kopu a Vaňka oživili jiskřičku naděje – 4:2. V 70. minutě navíc po ruce ve vápně nedal J. Šlak penaltu, když z puntíku pálil mimo tyče. Své zaváhání však stačil Jan Šlak napravit a v 88. minutě povedenou ranou ze třiceti metrů upravil na konečných 5:2.

Domácí tak nedoplatili na už obvyklé potíže s gólmany, když při absenci R. Ryneše, Pouzara i Štěrby musel v brance zaskakovat tentokrát matador Kastenmajer!

Sestava Smrčiny: Kastenmajer – Z. Šlak, Grmela, Frühauf (61. Gajdoš), V. Ryneš, Rada, Novák, Baláž, J. Šlak, Klik (74. Meskář), Kordík (80. Kvasnička).