Pavlíkov – Kaplice 3:1 (2:1)

Branka Spartaku: 30. V. Jedličková.

Kaplická děvčata nepodala dobrý výkon. Navíc narazila na velice kvalitní tým, který byl bojovnější, fotbalovější a především důraznější v koncovce. Dvě chyby hostujících hráček využili domácí k dvoubrankovému náskoku. Hostující Veronika Jedličková sice parádní střelou z přímého kopu snížila, vyrovnání se však hostující fotbalistky nedočkaly.

Naopak, krátce před závěrečným hvizdem domácí svým třetím gólem jistili vítězství, které jim zaručilo průběžný bronzový stupínek. Kapličandy přezimují s šestnácti body na kontě a tříbodovým mankem právě na svého přemožitele na čtvrtém místě. Podzimní premiérovou účast Kaplice ve třetí lize lze ovšem hodnotit velice pozitivně.

Trenér Jaroslav Křiva: „V Pavlíkově jsme si nezasloužili bodovat. První poločas jsme doslova prospali a po hrubých individuálních chybách dvakrát v rychlém sledu inkasovali. Zpět do hry nás dostala standardka, kdy se ze třiceti metrů krásně pod břevno trefila Jedličková. Bohužel, to byl z první půle jediný světlý moment z naší strany.

Po důrazné domluvě o přestávce jsme ve druhém poločase podali lepší výkon, bohužel nedokázali jsme proměnit ani stoprocentní šance. Sama šla Vocedálková, ale vystřelila jen do boční sítě. Koláčková v další tutovce nezpracovala míč na penaltě. Potom po další hrubici usměrnila domácí hráčka centr za záda bezmocné Petržalové. V poslední minutě ještě běžela znovu Vocedálková z půlky hřiště sama, zakončení ale bylo opět špatné.

Domácí družstvo se představilo nejlepším herním pojetím ze všech soupeřů, se kterými jsme hráli. A na závěr ještě poznámku. Naše výkony na hřištích soupeřů se nedají vůbec přirovnat k předváděné hře před domácím publikem. Tím bych chtěl poděkovat kaplickým divákům za přízeň. I díky nim jsme domácí zápasy zvládli bez ztráty bodu a s výborným skóre v poměru 20:4.“

Sestava Kaplice: Petržalová – K. Jedličková (57. Bartková), Vaňková, L. Tomášová, Kováříková, Vocedálková, H. Tomášová, Koláčková (85. Urazilová), Tošilová, V. Jedličková, Křivová.