Fotbalistky Slavie Praha nabíraly sílu v uplynulém týdnu v tréninkovém areálu Spartaku FK MAS S. Ústí.
Trenér Martin Svoboda odjížděl domů navýsost spokojený. „Jezdíme sem už tradičně, prostředí je pro nás naprosto ideální," popisoval a jedním dechem vysvětloval. „Na hřišti to bylo skvělé, v hotelu perfektní,  soustředění nemělo vůbec žádnou chybu."
Jak se juniorský dívčí tým Slavie Praha objevil na jihu Čech? Proč se dámy ubytovaly přímo v hotelu MAS v S. Ústí? „Jezdíme sem snad už pátým rokem," říká trenér. „Máme perfektní ubytování, v hotelu je regenarce, pro holky je to naprosto pohodlné. Nemáme si, na co bychom si stěžovali."
Šestnáct fotbalistek se připravovalo na umělé trávě v areálu na Soukeníku.
Slečny zapracovaly převážně na taktice, až při závěrečném pátečním tréninku  si patnáct minut zahrály oblíbený fotbálek.
„Odpracovali jsme přesně to, co jsme chtěli, žádná z hráček nebyla zraněná, to je další velké plus letošního soustředění, které nám opravdu vyšlo se vším všudy."
K příznivým okolnostem se dá připočítat i příjemné počasí, které v průběhu týdne nejen na Soukeníku panovalo. „Sluníčko při trénincích v krásném prostředí nádherně hřálo, bylo to první zimní soustředění, které jsme s týmem prožili na jaře," glosoval netradičně teplé počasí spokojený trenér juniorského týmu Slavia Praha Martin Svoboda.