Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Béčko Spartaku doma jen remizovalo

Kaplice - Béčko kaplického Spartaku v souboji týmů ze spodku pořadí I. B znovu nevyužilo výhodu domácího prostředí, připsalo si jen bod a figuruje nadále až na dvanáctém místě tabulky.

6.10.2009

Fotbalové utkání A skupiny oblastní I. B třídy / FK Nová Ves-Brloh - FK Topmen Spartak Kaplice B 1:0 (1:0).Foto: DENÍK/Pavel Kacerovský

Kaplice B – Jankov B 1:1 (1:0)

Postavení obou soupeřů odpovídala i předváděná hra, kdy diváci sledovali více bojovnosti než fotbalového umu. Přesto se spartakovci ujali vedení, když v 15. minutě před vápnem Doubrava vybojoval míč pro Kubatu, který zamířil přesně k tyči – 1:0. Nadějný stav však vydržel jen do 50. minuty, kdy hosté z nájezdu Drmoty srovnali – a body se nakonec dělily. Kapličtí ukázali, že se stále trápí v koncovce.

Spartak Kaplice B: Průcha – Studený (46. Wögebauer), Fiala, Rossmüller, Kaločai – Doubrava (34. Půlpán), Kubata, J. Pulec, Hejna – Preusler, Kovařík (86. Vosátka).

6.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
OP mladší přípravky - 6. kolo: FK Spartak Kaplice (černé dresy) - SK Větřní 13:4 (5:1).
6

Velešínští starší žáci nasázeli u Lipna šestnáct fíků

Předvolební debata Deníku.
44

V superdebatě rezonovala otázka referenda. Není to zlaté tele, upozornil Bartoš

Kanonýři na okresních trávnících se opět činili

Českokrumlovsko – Aktuální bilance nejlepších střelců jednotlivých okresních fotbalových přeborů a soutěží před víkendovým kolem.