V semifinálovém duelu poměřili Kapličtí síly s pořádajícím týmem a příštím soupeřem v I.A třídě, jenž se před novou sezonou netají postupovými ambicemi.

Semifinále: Vodňany – Kaplice 3:0 (1:0). Vstup vyšel domácím na výbornou. Už ve 2. minutě zahrával trestný kop Chalupský a Vokatý na přední tyči jemnou tečí vychýlil míč mimo dosah brankáře Říhy – 1:0. Vodňanští byli aktivnějším týmem a také se daleko více dostávali do koncovky. V 8. minutě po centru Kukly zakončoval mimo Novák. Krátce na to se zkušený Kukla uvolnil před vápnem, mířil však jen nad branku Spartaku. Po čtvrthodině hry pak Vítovec dlouhým nákopem nastartoval rozběhnutého Nováka, který z pravé strany pronikl do vápna, ale ani proti jeho střele nemusel kaplický gólman zasahovat. V 17. minutě musel být naopak pozorný domácí brankář, když z levé strany centroval Hejna, míč se stočil do branky, ale gólman stačil balón vyboxovat.

I nástup do druhého dějství pak okořenili Vodňanští vstřeleným gólem. Po čtyřech minutách hry se na šestnáctce uvolnil Varyš a v koncovce zachoval chladnou hlavu – 2:0. V polovině druhé půle pak mohl vedení domácích navýšit Kvěch, ale Říhu prostřelit nedokázal. Na druhé straně se ke střele odhodlal Hami, branka mu však byla malá. Pět minut před koncem měl gól na kopačce Novák, ale Říha stačil míč vyrazit na rohový kop. Vzápětí se už domácí třetího gólu dočkali, když chybu v obranné řadě spartakovců potrestal Kvěch – 3:0. I v dalším přípravném střetnutí těchto týmů tak zvítězily Vodňany a na domácím turnaji si zajistily postup do finále.

Sestava Kaplice: F. Říha ml. – Řežáb, Janura, Hejna, Doubrava, Šálek, Hami, Kebl, F. Marek, Preusler, Urban, střídali: Flaška, Divoký.

V druhém semifinále Protivín zdolal Bavorovice vysoko 8:1, což znamenalo, že v souboji o turnajový bronz si to Kapličtí rozdali s bavorovickým Marinerem.

O 3. místo: Kaplice – Bavorovice 6:0 nedohráno! Mariner řešil před zápasem problémy se sestavou, protože do tohoto duelu již nenastoupil například Šefčík. Smejkal se tedy z postu brankáře přesunul na hrot a mezi tyče se postavil Hanus na turnaji hájící barvy Protivína. Od začátku musel též hrát matador Lysina. Na první gól se čekalo pouze do 3. minuty, kdy Preusler vysunul na pravé straně Šálka, ten pronikl do vápna a po jeho přihrávce byl před brankou dostatečně důrazný Řežáb – 1:0. Vzápětí si Šálek ve vápně narazil s Janurou a placírkou poslal míč do sítě Bavorovic podruhé – 2:0. Hrálo se téměř výhradně na jednu branku a další góly na sebe nenechaly dlouho čekat. V 8. minutě předložil Preusler míč před prázdnou branku zcela volnému Keblovi – a bylo to už 3:0. Pak sice další příležitosti spartakovci zazdili, ale v 16. minutě přece jen přidali čtvrtý gól. Preusler zpětnou přihrávkou našel nepokrytého Šálka, který dal svůj druhý gól v zápase – 4:0. Ve 23. minutě už to bylo o pět. Janura zprava pronikl do velkého čtverce, před brankou našel Šálka, který míč technicky poslal přes padajícího Hanuse a pozorný Preusler dorazil za brankovou čáru – 5:0. Za další dvě minuty lovil Hanus míč ze sítě pošesté. Šálek vysunul Januru, jenž přehodil gólmana, balón sice skončil na tyči, ale sám střílející hráč byl pozorný a míč doťukl do prázdné branky na poločasových 6:0.

Zdecimovaní hráči Bavorovic pak odmítli nastoupit do druhého dějství. Zápas tedy skončil předčasně a Kapličtí tak ve Vodňanech obsadili konečné třetí místo.

Sestava Kaplice: F. Říha ml. – Řežáb, Doubrava, Hami, Hejna, F. Marek, Janura, Divoký, Kebl, Preusler, Šálek, střídali: Flaška, Urban.

Ve finálovém klání domácí Vodňany v derby zápase zdolaly odvěkého rivala z Protivína poměrem 4:2.