Waldperlach – Český Krumlov 1:2 (0:2)

Skóre otevřeli hosté po pěkné kombinaci, kdy přihrávka Jana Petříka našla rozběhnutého Petra Schönkypla, který byl sražen ve vápně – a následoval pokutový kop. Zkušený exekutor Zdeněk Šváb se nemýlil a poslal slavojáky do vedení – 0:1. Podruhé se urodilo po spolupráci Schönkypla s Davidem Čábelou, kdy se druhý jmenovaný dostal do vápna a chytře přehodil vybíhajícího brankáře – 0:2.

Ve druhém poločase však po chybě krumlovské obrany domácí snížili na 1:2 – a ze závěru bylo drama. V poslední minutě totiž nařídil rozhodčí přísnou penaltu za kontakt Štroba s domácím útočníkem. Domácí exekutor sice z puntíku vysoko přestřelil, ale rozhodčí nechal penaltu opakovat za postavení obránce Pilse v pokutovém území. Stejný exekutor však ani druhou desítku neproměnil, když jeho pokus vystihl výtečný brankář Josef Vincík – a Krumlovští se radovali.

Sestava staré gardy Slavoje: Vincík – Pils, Němec, Jiří Anderle, Petřík, Werner, Haláček, Šváb, Štrob, Čábela, P. Schönkypl, střídali: N. Frühbauer, J. Novotný, Kroupa a Grabec.