Starší slavojáci se v přímé bitvě o první místo museli před soupeřem sklonit a na lídra nyní ztrácejí pět bodů. Mladší po zlepšeném výkonu ve druhé půli vyhráli a drží průběžnou pátou příčku.

KP starší dorost: Lokomotiva Č. Budějovice – Č. Krumlov 3:2 (2:2), za hosty: Kotlár, Lavička.

„Z jediných dvou střel soupeře v první půli jsme dostali dvě branky. Pak jsme se ale postupně zvedali a dokázali ještě do poločasu vyrovnat. Bohužel, o přestávce musel vinou zranění střídat Lavička, což bylo potom znát. V útoku jsme už neměli takovou sílu a domácí po naší chybě rozhodli. Škoda, utkání by určitě remíza slušela. Dobrý zápas odehrál Sláma a dokud mohl, tak byl hodně vidět Lavička," hodnotil kouč staršího krumlovského výběru Václav Domin.

Sestava Slavoje: Krotký – Persán, Sláma, Z. Adamíček, Kejšar – Didkivsky, Kvasnička, Kotlár, Čabaj – Lavička, Fatura, střídali: Smolík, Gábor, Rozkošný, Mondšpígl a Michl.

KP mladší dorost: Lokomotiva Č. Budějovice – Č. Krumlov 0:3 (0:0), branky: Kotlár, Michl, D. Adamíček.

„V první půli jsme hráli špatně, chybělo nasazení a nedokázali jsme využít šance. Po důrazné domluvě v kabině jsme se ve druhém poločase zlepšili a zápas v pohodě rozhodli. Musím vyzdvihnout výborně chytajícího Smolíka a poděkovat všem klukům, kteří zvládli i předchozí zápas za starší," řekl trenér mladších dorostenců Jan Peťule.

Sestava Slavoje: Smolík – Benda, Čabaj, Horváth, Hošek – Persán, D. Adamíček, Michl, Mondšpígl – Kotlár, Rozkošný, střídali: Křížek, Urban a Musil.

V dalším kole budou českokrumlovští mladíci hrát v neděli doma proti výběrům Jindřichova Hradce. Starší se utkají s osmým a mladší se sedmým týmem pořadí.