Starší slavojáci důležitý souboj celků ze spodku tabulky o pověstných šest bodů nezvládli a jen remizovali, mladší si naopak připsali jasnou výhru a upevnili si pozici těsně pod nejlepší trojkou.

KP starší žáci: Č. Krumlov – Blatná 1:1 (0:0) pen. 2:3, Filip z penalty – Mach, rozh. penalta Míka.

„Bod je pro nás málo. Šli jsme do vedení a měli několik možností náskok zvýšit, ale šance jsme zbrkle zahazovali. Pak jsme dostali gól téměř z poloviny hřiště a do konce to byl boj. Navíc jsme nezvládli ani rozstřel o bonusový bod, když některé penalty byly doslova tragicky kopnuté. Citelně nám chyběl Peroutka," smutnil trenér Jan Petřík.

Sestava Slavoje: Krupka –  Troják, Filip, Nymsa, Křížek, Trapl, Ješina, Harvan, Dvořák, Lukáč, Fuciman, střídali: Štěpán, Pavelka, Antl, Vlček, Maxa a Kutlák.

KP mladší žáci: Č. Krumlov – Blatná 6:2 (5:0), branky: Lukáč 3, Dunka 2, Kordík – Ruhta, Tvrdý.

„V prvním zápase jsme měli problémy se sestavou a navíc onemocněl náš jediný brankář Sojka. Přesto jsme zejména v první půli předvedli velmi dobrý výkon, za který jsem pochválil celý tým" řekl spokojený trenér mladších žáků Slavoje Jiří Černý mladší.

Sestava Slavoje: Hladík (Jedlička) – Duspiva, Hluško, Lukáč, Hlušková, Dunka, Kordík, Sláma, Paráček, Michálek, Germain.

V dalším kole mají krumlovští žáci v termínové listině sobotní zápasy na půdě budějovického SKP.

Karel Vosika, Jan Petřík