V poločase nejtěsnějším rozdílem 1:0 vedli hosté, ale domácí po pauze výsledek otočili až na 4:1. Hosté stačili v závěru už jen korigovat na výsledných 4:2.

Trenér Vlastimil Sulzer (Loučovice): „První půle byla z naší strany hodně špatná. Byli jsme bez pohybu, kazili přihrávky a dávali hodně prostoru Koršalovi, který nám dělal velké problémy. O půli byla v kabině bouřka, i když jen malá. Mám v záloze a umím udělat ještě větší… Naštěstí se povedlo střídání a hned po přestávce jsme srovnali. Pak se to celkem rychle otočilo a už jsme měli zápas pod kontrolou, i když na konci soupeř ještě zazlobil. Myslím, že se projevila naše lepší fyzička. Z jednotlivců určitě pochválím Tomana, který znovu ukázal, že bude naší nejnebezpečnější zbraní a klíčovým hráčem v útoku. Důležité zákroky v kritických chvílích předvedl gólman Hüttner a dobrou kopací techniku ukázal Fejtek. Mrzí mě jen nezaviněné zranění hostujícího Erika Koršaly, kterému se všemi hráči přejeme brzké uzdravení. Máme tři body a teď se pokusíme něco urvat v Ledenicích!“

Trenér Vlastimil Mertl (Frymburk): „Stejně jako v minulé sezoně to bylo s Loučovicemi derby dvou rozdílných poločasů. My byli pány na hřišti v první půli, ale dali jsme bohužel pouze jeden gól. Další šance jsme ležérně prohospodařili, což se nám stalo osudným. Domácí na nás ve druhé půli vlétli a za dvacet minut zaslouženě rozhodli. My úplně přestali hrát a zřejmě kluci odpadli fyzicky. Víc než prohra mě ale mrzí zranění Koršaly, který nám šel vypomoci a zřejmě si utrhl vazy v koleni.“