Mladé – Kaplice B 3:1 (1:1)

Na nepříliš kvalitním terénu úvod patřil domácím. V 8. minutě centroval ze strany Zayml a balón orazítkoval spojnici svatyně hostů. O chvíli později už domácí vedli. Ve 12. minutě po dlouhém autu propadl míč ve vápně až k P. Zaymlovi, který zblízka prostřelil brankáře Štěpánka – 1:0.

Radost však vydržela domácím jen šest minut. V 18. minutě hosté zahrávali rohový kop, centr zadáci odvrátili jen k Zifčákovi, ten poslal balón zpět do šestnáctky a Rossmüller vymetl pavouky z levého horního růžku mládské branky – 1:1.

Důležitý moment pak přišel ve 28. minutě, kdy se nešťastně zranil autor vyrovnávací branky hostů a pilíř kaplické obrany Rossmüller.

Po obrátce měli míč častěji na kopačkách Mládští, zahrávali velký počet standardních situací a rozhodli. Po jednom z rohů hlavičkoval kapitán Tondr a na brankové čáře zachraňoval Studený. V 70. minutě se už domácí dočkali, když po centru Prince uklidil míč k tyči Snížek. Sedm minut před koncem pak po přečíslení překonal Štěpánka ještě Princ – 3:1.

Sestava Spartaku: Štěpánek – Studený, J. Pulec, Rossmüller (28. Hejný), M. Kouba – Wögebauer, Kubata, Micák (75. Goretki), Zifčák – Preusler, Kovařík.