Č. Krumlov – Třeboň 3:0 (1:0)

Kromě úvodní desetiminutovky měli zelenobílí celý zápas pod kontrolou a zaslouženě vyhráli. Skóre po přihrávce Nováka otevřel novic Fischer, který po změně stran po pěkné individuální akci, kdy obešel dva obránce, přidal střelou k tyči i druhý zásah. Tři minuty před koncem pak po rohu pečetil střídající Ješina.

„Chtěli jsme poznat sílu současného krajského přeboru a Třeboň k tomu byla ideální možnost. Soupeř ukázal kvalitu a dobře nás prověřil,“ předeslal českokrumlovský lodivod Václav Domin a k průběhu samotného zápasu dodal: „V úvodu byli hosté aktivnější. My se naopak hledali, protože při absenci Taubera jsme hráli na jednoho útočníka s pěti záložníky. Postupně jsme se ale dostali do hry a měli i šance. Šli jsme do vedení a Sláma ještě neproměnil sólo. Ve druhé půli jsme už jasně převzali iniciativu a přidali další góly. Sláma se posunul dopředu a v záloze měl Novák víc prostoru, výborně pracovala obrana v čele s Dudákem. Pochválím i Fischera, který podrží balon, zapojí se do kombinace, a když se dostane do šance, tak ji promění. To je důležité!“ pobrukoval si spokojený kouč Slavoje.

Sestava Slavoje: Říha – Beránek, Švec, Dudák, Svoboda – Sláma, Strapek, Novák, Malý, smolen – Fischer, střídali: Filip, Ješina, Trapl.

Generálkou na již brzký start krajského přeboru pro fotbalisty Slavoje bude sobotní utkání s ligovou devatenáctkou budějovického Dynama, které se bude hrát od 10.30 hodin v Českém Krumlově.