Čtyři Dvory B – Kaplice B 1:0 (1:0)

Od úvodních minut nebyl k vidění žádný světoborný fotbal. Převažovala snaha a šance se rodily ztěžka. Po půlhodině hry však měli spartakovci blízko k vedoucí trefě, ale trestný kop Kubaty z úhlu skončil jen na spojnici. Ve 38. minutě se už skóre měnilo, ale radovali se domácí. Koranda si vpravo na vápně pohrál s dvěma hostujícími obránci, centrem na zadní tyč našel nabíhajícího Novotného, který zblízka nekompromisně poslal míč do sítě – 1:0.

Druhý poločas se pak odehrával ve znamení marných snah Kaplických o dobytí domácí svatyně. Hostům sice nelze upřít snaha, ale fotbalovost jim chyběla. Nejblíž k úspěchu byl po pasu Studeného rozběhnutý Kouba, který se protlačil až do vápna, ale pak ztroskotal na zkušeném brankáři Fabiánovi – a Kapličtí odjeli s prázdnou.

Sestava Spartaku: Říha – Studený, Maček, Preusler, Kubata (79. Jirka), Krenauer, Faltus (58. Hejný), F. Kouba, Fiala, Kapec, Koclíř.