Bodový zisk si připsala Nová Ves, která po remíze v duelu ze spodku neopustila poslední příčku a přezimuje ve skupině A čtrnáctá. Navlas shodné bilance tří výher, dvou remíz a devíti porážek dosáhla Křemže, která se s jedenácti body na kontě ukládá k zimnímu spánku jako dvanáctý tým tabulky skupiny B.

Skupina A: MALŠICE – NOVÁ VES / BRLOH 1:1 (1:1), branky: 20. Richter – 22. Fischer, červené karty 1:0 (76. Hejný).

V prvním vzájemném zápase Nová Ves soupeře z Malšic doma rozstřílela v poměru 7:2, ale tentokrát se oba týmy ze spodku pořadí v důležitém utkání o body podělily, což nelibě nesl trenér hostů Karel Švarc: „Malšičtí hráli úplně stejně jako u nás, ale tentokrát jsme naše šance nedávali. Dostali jsme sice první gól, ale vzápětí jsme vyrovnali a od té chvíle až do konce zápasu pak byli jasně lepším mužstvem. Vynutili jsme si tlak, opět si vypracovali spoustu šancí, ale s jejich proměňováním to bylo špatné. Nevyužili jsme v závěru ani krátkou přesilovku, kdy jsme zahrávali sérii rohů, ale při žádném závaru už míč do branky neprotlačili. Tentokrát jsem byl hodně naštvaný, protože jsme zcela zbytečně přišli o dva body, které mohou být v konečném účtování hodně důležité. A podobná ztráta nás na podzim nepotkala poprvé. Herně jsme nepropadali, přesto budeme muset přes zimu výrazně přidat, případně tým doplnit, abychom mohli pomýšlet na záchranu soutěže.“

Sestava Nové Vsi: Poula – Klein, Švarc, Martin Wohlgemuth, Jan Anderle – J. Postl, Jiří Anderle st., Vlček, Jiří Anderle ml. (78. Nejedlý) – Šána, Fischer.

Skupina B: ŠEVĚTÍN – KŘEMŽE 3:1 (1:0), branky: 9. P. Novotný, 54. R. Novotný, 71. Kupec – 67. Procházka.

Domácí začali náporem a ujali se rychle vedení, když matadora Ševčíka v brance hostů z dálky z přímého kopu překvapil P. Novotný. Tutovku na vyrovnání pak zahodil Hajný, který z malého vápna po centru Čondla hlavičkoval nad. V úvodu druhé půle převzali hosté iniciativu, ale srazila je obrovská hrubice Procházky, který poslal do sóla R. Novotného, jenž zvýšil na 2:0. Křemežský obránce sice svojí chybu napravil kontaktním gólem po uličce od Nováka, ale domácí za chvíli po pěkné kombinaci pečetili.

„Dostali jsme dva laciné góly, které jsme si dali prakticky sami, a tím posadili soupeře do sedla. Většinou inkasujeme jako první a pak je to těžké otáčet. Znovu nám chyběli důležití hráči, když ze studijních důvodů vypadl Linha a vinou nemoci nemohl hrát Edelman. Jsem rád, že už je konec podzimu. Začátek jsme měli dobrý, ale z posledních osmi zápasů jsme uhráli už jen bod. Pokusíme se přes zimu tým doplnit, protože s tak úzkým kádrem I. A třída hrát na odpovídající úrovni nejde,“ konstatoval křemežský kouč Jiří Reitinger.

Sestava Křemže: Ševčík – Čondl, Filip, Procházka, Novotný (46. Bušta) – Koch, Chromý, Novák ml., Fleischmann (46. Š. Opekar) – Hajný, Brabec.