Starší slavojáci si po velmi dobrém výkonu připsali devátou výhru v ročníku a v součtu s úterní předehrávkou s Hořovickem (3:3) si upevnili průběžně osmé místo. Mladší krumlovský dorost venku znovu padl, nebodoval ani v předehrávce (0:4) a po dvou porážkách klesl na 12. místo.

ČD starší dorost: Klatovy – Č. Krumlov 1:3 (1:2)

Hosté začali raketově a už od 3. minuty vedli brankou Žilenka. Domácí rychle za pět minut srovnali, ale navrch měli nadále slavojáci. Babouček sice neproměnil samostatný nájezd, ale Sirotka už znovu vrátil vedení na stranu hostů. Ve vyrovnané druhé půli hosté pozornou obranou soupeře k ničemu nepustili a naopak v závěru ještě pečetili zaslouženou výhru trefou Šebka – 1:3.

„Celé mužstvo příkladně bojovalo a vítězství si zasloužilo,“ řekl spokojený trenér Jiří Svoboda.

Sestava Slavoje: Sarvaš – P. Žilavý, Sirotka, K. Zatloukal, Němec – Žilenko, Podskalský, Novák, Wagner – Babouček, Hermann, náhradníci: V. Hundsnurscher, Lacko, Kopřiva, Šebek.

ČD mladší dorost: Klatovy – Č. Krumlov 2:1 (1:1)

Mladší dorost opět odjel s torzem mužstva a bez brankářů, a tak mezi tyčemi zaskakoval Uhlíř. Přesto se hosté ujali vedení trefou Lavičky a dlouho drželi krok. Domácí ale do půle srovnali a po obrátce strhli výhru na svou stranu.

„Každý zápas hrajeme v jiném složení. Partu drží pár poctivců, ke kterým se vždy někdo připojí,“ říká trenér Jiří Černý.

Sestava Slavoje: Uhlíř – Rychnavský, Didkivský, Dudák, Pouzar – Biňovský, Bordáč, Perník, Lavička – Důnka, Žižka, náhradníci: Mikeš, Zeman, J. Hundsnurscher.