Ta ale prakticky nic nového do fungování klubu nepřinesla.

Dle klubového webu bylo ze strany představenstva i akcionářů klubu konstatováno, že se Dynamo nachází ve složité finanční situaci a v současné době není v rámci probíhající sezony naplněn rozpočet klubu. Majitelé akciové společnosti vzali tuto skutečnost na vědomí a pro další měsíce se pokusí napomoci tomu, aby se finanční situace zlepšila.

Cílem klubu pro zimní přestávku bude doplnění A-týmu, nicméně představenstvo i akcionáři nadále počítají s tím, že příležitost budou dostávat hlavně kluboví odchovanci, jejichž výkony v závěru podzimní části II. ligy šly nahoru a u kterých je značný potenciál v tom, že se budou nadále zlepšovat.

Dle rozeslané pozvánky na programu jedním z bodů byla i žádost Martina Vozábala o vyslovení důvěry (či nedůvěry) jemu jako jedinému členu představenstva. Martin Vozábal dle zmíněné webové zprávy předložil akcionářům svou rezignaci. Ti ji v hlasování ale odmítli a vyslovili současnému generálnímu manažerovi klubu důvěru v tom, aby pokračoval ve své funkci dál.

Valná hromada, jež i přesto, že se jí dle informací Deníku zúčastnili jen tři z pozvaných akcionářů (Radomil Procházka, Jiří Kotrba a Karel Poborský), byla usnášeníschopná, nesáhla ke změnám ani na postu trenéra A-týmu. Tím v závěru podzimní části sezony po odvolání Františka Cipra byl David Horejš, kterému asistovali Jiří Lerch a Pavol Švantner. Akcionáři na valné hromadě přenechali mandát rozhodnout, kdo bude funkci hlavního kouče vykonávat v dalším období, generálnímu manažerovi Martinu Vozábalovi.