1. semifinále: Z. Koruna – Bivoj Bařice 2:3 (1:2), branky: Gallistl, Steinocher – Holík 2, Zapletal.

Domácí účastníci okresního přeboru v zahajovacím zápase proti bývalým fotbalistům Moravské Slavie Kroměříž v první půli neproměnili několik tutovek a proto po zásluze po chybách v obraně prohrávali. V druhém poločase si zkušení hosté už náskok pohlídali.

2. semifinále: Holubov – Temelín 0:2 (0:1), branky: Mrkvička 2.

Zkušený zástupce OP Českobudějovicka byl ve vyrovnaném zápase v koncovce produktivnější a po zásluze nakonec dvěma zásahy Mrkvičky nováčka OP z našeho regionu porazil. Hosty zkušeně v poli dirigoval hrající trenér Hrdina, který využil zkušeností z vyšších tříd.

O 3. místo: Z. Koruna – Holubov 0:2 (0:1), branky: Bušta 2.

V zápase o konečný bronz byl překvapivě lepší hostující nováček okresního přeboru z Holubova, který hrál s chutí a důrazem, což na domácí stačilo. Zlatokorunským se navíc v celém domácím turnaji nedařilo střelecky. Naproti tomu, v dresu hostů se dvěma góly blýskl Bušta. Třetí místo tak překvapivě, ale zcela zaslouženě, skončilo v Holubově.

Finále: Temelín – Bivoj Bařice 4:1 (3:1), branky: Mrkvička, Hrdina, Vornay, Jaroš – Fuksa.

V bitvě o turnajové prvenství se od začátku hrál otevřený fotbal. Kvalitu ovšem potvrdil celek Slavoje Temelín, který starší hráče z jihu Moravy přehrál a povedený výkon korunoval i pěknými góly. Ve vítězném celku hrál i nejlepší střelec zlatokorunského klání – František Mrkvička, který dal celkem tři branky. K poháru pro vítěze turnaje si tak Temelínští na cestu přibalili i trofej pro nejlepšího střelce.

Petr Gallistl