Velešínští si připsali druhou výhru v ročníku a se sedmi body na kontě figurují nyní na prvním místě průběžného pořadí lepším skóre před dalším exzástupcem I. A třídy z Netolic.

Kamenný Újezd – Velešín 0:3 (0:1)

Hosté měli doslova raketový start do utkání a už od 2. minuty vedli nádhernou střelou Kukačky z 18 metrů do šibenice, na kterou neměl domácí gólman nárok – 0:1.

Domácí se postupem času z úvodního šoku sice oklepali, ale přes velešínskou obranu dirigovanou hrajícím trenérem Frnkou se neprosadili.

I nástup do druhého poločasu potom patřil fotbalovějším hostům, kteří v 56. minutě přidali uklidňující druhý zásah, jehož autorem byl Filip Rozkošný – 0:2.

Závěr zápasu pak už hosté zkušeně kontrolovali a ještě zaslouženou výhru zvýraznili. Osm minut před koncem upravil střídající Šebesta po pěkné individuální akci na výsledných 0:3.

„S přístupem všech hráčů musím být spokojený. Vyzdvihnout bych chtěl Kukačku, který svůj výborný výkon korunoval i krásným gólem,“ chválil hrající velešínský trenér Milan Frnka.

Sestava Velešína: Falta – Kukačka, Frnka, Opekar, Chovanec – Jirský, Kollár, J. Šafránek, F. Rozkošný (78. R. Rozkošný) – Petr (72. Šebesta), Z. Šafránek.