STARŠÍ ŽÁCI

V žákovském přeboru byl tahákem 18. kola souboj prvního Velešína s třetím Benešovem, který vyzněl jasně ve prospěch lídra. Nezaváhal ani druhý Český Krumlov B, jenž doma po prohrané půli nakonec přesvědčivě zdolal tým společenství Vyššího Brodu a Dolního Dvořiště.

Výsledky OP starších žáků (7+1) – 18. kolo:

Holubov / Křemže – Malonty 6:3 (3:0) Motejl 4, Hálek, Novotný – Mrzena 2, Burda, Český Krumlov B – Vyšší Brod / Dolní Dvořiště 5:2 (0:2) Kotlár 2, Baláž 2, Madej – Poláček 2, Chvalšiny – Nová Ves / Brloh 2:2 (1:1) pen. 4:5 Doubrava 2 – Hütter, Hajduch, Loučovice – Zlatá Koruna 1:4 (1:0) Flaška – Čábelová 3, Hončík, Velešín – Benešov 7:1 (3:0) Dzietonický 3, Zeman 2, Kováč, Brožka – Malák, Horní Planá – Větřní 11:2 (4:0) Oračko 7, T. Urban, Weiss, Pour, J. Urban – Dolejšek 2.



Nejlepší střelci: 34 – Filip Kotlár (Č. Krumlov B), 32 – Filip Hošek, 30 – Tomáš Dzietonický (oba Velešín), 26 – Martin Zrna (Větřní), 23 – Patrik Zeman, 22 – Luboš Brožka (oba Velešín), 21 – Pavel Mrzena (Malonty).

STARŠÍ PŘÍPRAVKY

V kategorii starších přípravek se i v 18. kole konaly střelecké manévry. Nejvyšší výhry tohoto dějství dosáhli benjamínci Velešína, kteří nastříleli čtyřiadvacet branek ve Frymburku.

Výsledky OP starších přípravek (5+1) – 18. kolo:

Větřní – Loučovice 13:4, Frymburk – Velešín 1:24, Vyšší Brod – Český Krumlov B 4:12, Nová Ves / Brloh – Kaplice 0:4, Lipno / Malonty – Horní Planá / Černá 2:10, Dolní Dvořiště / Horní Dvořiště – Křemže / Holubov B 1:8, Zlatá Koruna – Křemže / Holubov 1:7.

Nejlepší střelci: 62 – Libor Tomka (Velešín), 53 – Josef Matoušek, 50 – Tomáš Novotný (oba Křemže / Holubov), 48 – Marek Šára (H. Planá / Černá), 40 – Jaroslav Štich (Loučovice), 37 – Filip Kadlec, Patrik Voráček (oba Křemže / Holubov), Ondřej Král (Zlatá Koruna).

MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Kategorie nejmenších fotbalistů si zapsala do kronik čtyři zápasy sedmého dějství, z nichž jeden dospěl až do penaltového rozuzlení.

Výsledky OP mladších přípravek (4+1) – 7. kolo:

Zlatá Koruna – Křemže / Holubov 4:2, Větřní – Malonty / Lipno 5:14, Malonty / Lipno – Horní Dvořiště / Dolní Dvořiště 4:4 pen. 2:3, Větřní – Horní Dvořiště / Dolní Dvořiště 6:11.

Nejlepší střelci: 32 – Lenka Vaněčková (H. Dvořiště / D. Dvořiště), 29 – Matyáš Udatný (Malonty / Lipno), Matyáš Steinocher (Větřní), 23 – Prokop Janek (Kaplice), Jan Sedláček (Loučovice).