Zasloužili se o to fotbalisté Větřní, kteří na půdě exúčastníka I. A třídy z Dřítně v půli vedli o dva góly, ale nakonec se museli spokojit s druhou remízou v nové sezoně. Hráči vyšebrodského Dynama nenavázali na předchozí výhru z Českého Krumlova a v druhém venkovním utkání vysoko prohráli v Kamenném Újezdu. Přídolský nováček pak zaknihoval druhou porážku v historické sezoně.

Dříteň – Větřní 2:2 (0:2), branky: Pfeffer 2 – R. Weinhard 2, ČK 1:0 (84. Mil. Kovařík).

„Jsou to pro nás dva zbytečně ztracené body. Díky střelecky disponovanému Weinhardovi, který nejprve krásně přehodil brankáře z pětatřiceti metrů a pak přidal druhý gól po nádherném sólu z půlky hřiště, kdy obešel i gólmana, tak jsme v půli vedli a měli i další šance. Ve druhém poločase jsme domácí přitlačili, ale třetí gól už nepřidali. Soupeř nás pak ze dvou povedených brejků potrestal a nám nebyla nic platná ani krátká přesilovka. Z přímého kopu jsem trefil břevno a střídající Dušek v poslední minutě netrefil ze tří metrů prázdnou branku," viděl utkání přímo z trávníku hrající větřínský trenér Zbyněk Ginzel.

Sestava Větřní: Pavelka – Jílek, Ginzel, Kotlár – Sikuta,   Sukdolák, Skok, R. Weinhard, Přibyl (70. Dušek) – Podskalský (80. Fleischmann), Hlásenský (46. M. Homer).

K. Újezd – V. Brod 4:1 (1:1), branky: Šálek 2, Svobodný, Bohdal – Marek.

„Měli jsme šancí víc než v prvním kole v Českém Krumlově, ale dopadlo to bohužel úplně jinak. Domácí vystřelili snad pětkrát na branku a dali z toho čtyři góly, my měli naproti tomu v zápase nejméně devět jasných gólovek, ale skórovali jsme jen jednou. Tentokrát naši střelci úplně selhali. Navíc jsme dostali góly, za které by se styděli i žáci. Tři čtvrtiny zápasu jsme byli lepším týmem, ale není z toho nic. Body jsme tady ztratili," smutnil vyšebrodský kormidelník Jaroslav Jirkal.

Sestava Dynama: D. Rapčan –  Bartoň ml., Pomije, V. Syrovátka, Prochaska – L. Rapčan, Gondek (60. J. Filip), A. Jirkal, Račák – Dibďák, Marek.

Sedlec – Přídolí 3:1 (2:0), branky: Hovorka, Šindelář, Reindl – J. Štěpánek.

„Po prvním zápase s Frymburkem, který jsme odehráli velice naivně, jsme tentokrát nastoupili s cílem vyvarovat se chyb, což se nám v úvodu celkem dařilo. Po faulu ve vápně jsme ale prohrávali a za tři minuty přidal soupeř druhou branku. Do druhé půle jsme vsadili všechno na útok a za deset minut se povedlo snížit. Měli jsme pak několik velkých šancí na vyrovnání, ale ty jsme nedali a domácí v závěru z rychlého kontru pečetili," hodnotil přídolský trenér Jaroslav Písko.

Sestava Přídolí: Mittasch – Trávníček, V. Písko, Josef Písko, Brož – M. Štěpánek, J. Štěpánek, Jan Písko, P. Pavlis (76. Steidl) – Olt (55. Radykhovsky), D. Pavlis.