Větřínští se v ligovém čtvrtfinále utkají s pražskou Spartou (1. zápas v sobotu 10. února od 20 hodin v hale budějovické Lokomotivy v Suchém Vrbném), ale už o nadcházejícím víkendu se významná část žlutočerného týmu vypraví do hlavního města. V radotínské hale se totiž v sobotu 27. ledna koná nominační soustředění české reprezentace.

„Na sraz od nás pojede dokonce celá pětka, a to jmenovitě kapitán Václav Cais, Rudolf Weinhard, Jan Sláma, Jakub Grznárik a brankář Štefan Beránek,“ těší vedoucího větřínského týmu a manažera Bombarďáků v jedné osobě Karla Klaboucha.

Reprezentační trenéři budou na sobotním srazu tvořit elitní výběr českých sálovkářů, který se v jarním termínu vydá na Mistrovství Evropy (9. – 14. dubna) do španělského Lloret de Mar, kam byl šampionát přesunut z původního dějiště v Belgii – a věřme, že jediný prvoligový jihočeský tým bude mít v konečném výběru své zastoupení!

FINÁLE POHÁRU

První únorovou sobotu se v Mohelnici uskuteční finálový turnaj Českého poháru ve futsalu, na kterém Bombarďáci Větřní rovněž nebudou chybět.

Větřínští se v již nalosované skupině B utkají s celky Sico Jilemnice, Autocentrum Jílové a vítězem východočeské kvalifikace (tuto sobotu se rozhodne o postupujícím mezi týmy Šakalí hněv Moravská Třebová B a Zanzibar Lanškroun).

V áčkové pohárové skupině se v Mohelnici představí druhý jihočeský zástupce PCO Rudolfov a dále celky Chemcomex Praha, Šakalí hněv Moravská Třebová a Futsal Kroměříž.