Kaplice – Příkosice 2:0 (1:0)

V souboji celků z popředí tabulky skupiny D začaly domácí hráčky aktivně. Po zpětné přihrávce Křivové zakončovala Koláčková těsně nad, po přetaženém centru Doubravové namířila zblízka Vocedálková jen do brankářky Wendlerové, která za chvíli na roh vyrazila i střelu Hany Tomášové.

Ve 29. minutě se Kapličandy už zaslouženě ujaly vedení. Koláčková přesným centrem za obranu našla Veroniku Jedličkovou, která ve vápně byla u balónu dříve než vybíhající brankářka hostů a dala na poločasových 1:0.

Po změně stran se hostující hráčky zlepšily, ale z několika nadějných situací se neprosadily. Domácí obrana hrála velice pozorně a závěr už byl znovu v kaplické režii. Sedm minut před koncem Vocedálková našla Koláčkovou, jejíž křížná střela šla těsně mimo. V předposlední minutě se z velkého sóla neprosadila Křivová, když mířila jen do boční sítě.

V nastaveném čase však už domácí kapitánka Křivová druhý gól přidala, když po centru Vocedálkové zamířila přesně do horního růžku branky hostů – 2:0.

Sestava Spartaku: Petržalová – Kováříková, Vaňková, L. Tomášová, K. Jedličková (78. Tošilová), Doubravová (58. Čábelová – 90. Urazilová), H. Tomášová, Koláčková, Vocedálková, Křivová, V. Jedličková.

Kaplické fotbalistky uhájily stoprocentní domácí bilanci a s 16 body drží v průběžné tabulce desetičlenné skupiny D třetí ligy čtvrté místo jen o skóre za třetím Pavlíkovem, na jehož hřišti sehrají poslední podzimní utkání.

Libor Granec