Jihočeši měli první šanci už ve 3. min, kdy po Mrsičově centru zblízka hlavičkoval Koval, brankář Tetour ale jeho střelcu kryl. Domácí dál diktovali tempo hry a už v 11. min. vedli 1:0, když Javorek na milimetr přesnou střelou z pětadvaceti metrů k tyči Tetoura v brance Benešova dokonale zaskočil. Další tři tutovky pak černobílí nevyužili: v 18. min. po Javorkově uliče obešel Koval i brankáře Tetoura, jenže Poučkovu dorážku vykopl obránce Pedro, minutu nato Mrsič tečovanou ranou z přímého kopu orazitkoval břevno Tetourovy branky a ve 29. min. Koval po Mrsičově nahrávce pálil z vyložené příležitosti vedle.

S góly se protrhl pytel až ke konci poločasu: Kladrubský vybídl stříleným centrem Poučka a ten ve skluzu zvýšil na 2:0, vzápětí Mrsič prostřelil Tetroura na 3:0 a ještě před půlí Javorek po Čavošově nahrávce málem protrhl síť na 4:0.

Po hodině hry sáhli trenéři Dynama k hromadnému střídání a jeden z čerstvých hráčů Táborský po pár vteřinách pobytu na hřišti přidal pátý gól. Táborský byl též u dalších dvou branek: v 68. min. jeho střelu do brány doťukl Šplíchal a v 77. min. po jeho uličce Šplíchalovu střelu Pelegrini vyrazil, na dorážku Wermkeho už ale nedosáhl.

Hosté při vší snaze nestíhali a Křížka ani střídajícího Luksche vážněji neprověřili. „Dali jsme sedm gólů a měli tam pěkné věci a dobré akce. Spokojenost,“ liboval si kouč Dynama David Horejš.

Dynamo ČB - Benešov 7:0 (4:0) - Branky: 11. a 42. Javorek, 35. Pouček, 37. Mrsič, 60. Táborský, 68. Šplíchal, 77. Wermke. Bez karet. Diváci: 200. Rozhodčí: Jílek – Kotalík, Pečenka. Dynamo: Křížek (60. Luksch) – Kladrubský (46. Řezáč), Novák (46. Fišl), Havel, Helešic – Čavoš, Gebert – Koval (60. Šplíchal), Mrsič (46. Wermke) – Javorek (46. Čermák) – Pouček (46. Táborský). Benešov: Tetour (46. Pelegrini) – Pedro, Neuberg, Zákostelský, Vrňák (64. Vosáhlo) – Brejcha (79. V. Balata) – L. Balata, Hurka, Čapek (85. Srb), Rataj – Turek (72. Filip).

Táborsko - Slavia jun. 3:2 (0:1) - Fotbalisté Táborska v sobotní generálce na nedělní start nového ročníku FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY vyhráli v Kamenici nad Lipou nad juniorkou pražské Slavie po zajímavém průběhu 3:2 (0:1).Mužem zápasu byl Ndiaye, jenž dal všechny tři góly vítězů. Mladíci Slavie do zápasu vstoupili líp a po Vaňkově gólu od 20. min. vedli, v nástupu do druhé půle ale Jihočeši třemi góly v řadě skóre utkání otočili. Branky: 46. Ndiaye, 53. Ndiaye, 63. Ndiaye – 20. Vaněk, 82. Mitrano. Táborsko: Toma – Klusák, Kučera, Musiol, Navrátil, N´Gimbi, Pfeifer, Pilík, Šandera, Valenta, Vandas (náhradníci Zadražil – Berešík, Zavadil, Diane, Frýdek, Hasil, Kopřiva, Zárybnický). Slavia 21: Radotić – Bejbl, Michovsky, Drozda, Fukala, Janoušek, Macháček, Mach, Mitrano, Nabiyev, Vejvar.