Starší slavojáci ve Vlašimi prohráli a své účinkování v republikové soutěži zakončili s bilancí dvou výher, pěti remíz a devatenácti porážek (skóre 21:64) na posledním čtrnáctém místě divizní A skupiny.

Mladší českokrumlovský dorost výhrou v derniéře uzavřel své konto na 27 bodech a po dohrání posledního kola obsadí nejhůře desáté místo s bilancí sedmi výher, šesti remíz a třinácti porážek (skóre 32:56).

Starší dorost: Vlašim – Č. Krumlov 2:0 (2:0). „Herně vyrovnaný zápas rozhodli pro sebe domácí už v první půli, kdy dali dvě poměrně laciné branky. Po přestávce jsme měli více ze hry, ale gól jsme ani přes několik velmi dobrých šancí nedali. Opět se tedy ukázala bolest, která nás trápila celou sezonu, a to slabá koncovka. Střelce jsme prostě nenašli. Přesto chci za celou sezonu všechny hráče družstva staršího dorostu pochválit, protože ani ve chvílích jistoty sestupu nic nevzdávali a k zápasům přistupovali zodpovědně. Je ovšem jasné, že kádr se bude muset po odchodu šesti hráčů i pro krajský přebor výrazně doplnit,“ obrátil kouč staršího krumlovského dorostu Jiří Svoboda při hodnocení derniéry pozornost už do sezony příští.

Sestava Slavoje: J. Kejšar – K. Zatloukal, Kotlár, Lacko, Decarli – Carda, Hermann, Kubík, Budějcký – Bordáč, Rozkošný, střídali: Doubek, Uhlíř.

Mladší dorost: Vlašim – Č. Krumlov 0:1 (0:0). O výhře hostů rozhodla kuriózní situace z druhé půle, kdy domácí gólman při výkopu trefil jednoho ze spoluhráčů, od kterého se balon odrazil do vlastní sítě.

„První půli jsme odflákli a byli pod tlakem. O přestávce jsem chlapcům promluvil do duše a druhý poločas už byl lepší. Tedy až na koncovku, protože třeba jen žák Michl měl tři jasné tutovky. Druhou půli jsme ale odehráli podle představ, tedy s nasazením a vytvářením šancí. Na závěr sezony chci poděkovat všem klukům ze čtyřiadevadesátky, kteří přecházejí do starších,“ řekl nám trenér Václav Domin.

Sestava Slavoje: Krotký – Dunka, Didkivsky, Vysokomýtský, Rychnavský – Štěpánek, Sláma, Perník, Adamíček – Kvasnička, Lávička, střídali: Houska, Mašek, Michl.