Okresní přebor

Vodní přívaly odložily nedělní partii béčka Frymburku s druhým Přídolím, která se po dohodě  oddílů bude dohrávat ve středu 12. června. Toho využil první Kájov k upevnění pozice lídra bezmála dvoucifernou výhrou na půdě předposledního Soběnova. Pětigólovou parádou se  blýskl kájovský Jan Lippl, jenž má nyní na pažbě už třiadvacet zářezů. Post nejlepšího kanonýra však udržel Martin Koza z Černé, který se ve Světlíku trefil už popětadvacáté. Po prohře Dolního Dvořiště  s béčkem Nové Vsi se na třetí příčku vrátily Chvalšiny, které vyhrály v Holubově.

Výsledky 20. kola OPM (19. hrané): Soběnov – Kájov 2:9 (2:5) Kreisinger, Řepa – Lippl 5, Werner 4, D. Dvořiště – Nová Ves/Brloh B 1:2 (1:2) Zeman – Vejvoda, Ďurica (ČK 1:0 – Lattner), Holubov – Chvalšiny 1:2 (0:0) Hůlka – Tancer, P. Postl (Kamenský nedal penaltu), Z. Koruna – Malonty 3:1 (3:0) Kalista, Rychtář, Gajdoš – Pešl, Světlík – Černá 1:2 (1:2) Dědič – Černý, Koza, Frymburk B – Přídolí odloženo.

Okresní soutěž

Hrálo se jediné(!) utkání, které navíc nebylo dokončeno. Duel mezi Romo Č. Krumlov a již jistým vítězem okresní soutěže z Horní Plané se hrál jen do 69. minuty, kdy po vyloučení domácího hráče tento odmítl odejít ze hřiště a po následné hromadné strkanici arbitrovi nezbylo než zápas předčasně ukončit. Celkem čtyři nedělní duely pak byly vinou nezpůsobilých terénů odloženy. Tabulka v této chvíli může doznat jediné změny, a to patrně za kontumační výhru béčka Dolního Dvořiště nad Benešovem (hosté se nedostavili k utkání).

Výsledky 20. kola OSM: Romo Č. Krumlov – H. Planá B 3:2 (3:2) nedohráno (ukončeno v 69. minutě) Sivák, Ma. Kotlár, A. Dunka – Kavka, Truhlář, D. Dvořiště B – Benešov 3:0 kontumace (hosté nepřijeli), Křemže B – FC Vltava B, Velešín B – H. Dvořiště, V. Brod B – Větřní B a Rožmberk – Přídolí B odloženo.