Starší slavojáci si nečekaně zaknihovali pátou porážku v sezoně a z druhého místa ztrácejí na první budějovickou Lokomotivu už šest bodů. Mladší krumlovský dorost prohrál posedmé v ročníku, ale zůstal průběžně pátý.

KP starší dorost – 22. kolo: Č. Krumlov –  J. Hradec 1:4 (1:1), branky: Sláma – Janečka 2, Petráš, Stejskal.

„Dostali jsme lekci, kterou jsme si zasloužili. Když totiž vidím tréninkovou morálku většiny hráčů, tak to nemá s fotbalem nic společného. Teď se to jen projevuje v zápasech. Na menší umělce se rozdíl ve fyzičce ještě smazal, ale nyní se to na velkém hřišti ukazuje naplno. Jsme schopni hrát fotbal maximálně hodinu a pak se úplně vytratíme ze hřiště. Bylo to znát už minule na Lokomotivě a tentokrát to platilo dvojnásob. Pánové, bez tréninku to prostě nepůjde," má jasno kouč Václav Domin. 

Sestava Slavoje: Krotký – Persán, Sláma, Hošek, Horváth, Didkivsky, Kvasnička, Michl, Čabaj, Lavička, Fatura, střídali: Smolík, D. Adamíček, Mondšpígl a Kotlár.

KP mladší dorost – 22. kolo: Č. Krumlov – J. Hradec 1:2 (1:1), branky: Dobrovodský – Bašta, Opička.

„Byli  jsme sice lepším týmem, ale rozhodla větší efektivita soupeře. Za nerozhodného stavu jsme ve druhé půli neproměnili dvě stoprocentní šance a z následného brejku inkasovali. Musím říci, že někteří hráči mě hodně zklamali v přístupu. Pokud si to ovšem sami neuvědomí, tak nemá cenu dělat fotbal," řekl zklamaný trenér mladšího krumlovského dorost Jan Peťule.

Sestava Slavoje: Smolík – Benda, Čabaj, Horváth, Hošek, Persán, D. Adamíček, Michl, Dobrovodský, Kotlár, Harvan, střídali: Ješina, Urban, Musil a Mondšpígl.

V dalším kole budou krumlovští mladíci napravovat pošramocenou reputaci v Břilicích. Starší slavojáky čeká v neděli zápas s jedenáctým a mladší se utkají s třináctým týmem pořadí.