Starší krumlovští žáci se rozešli se soupeřem smírně a se ziskem 22 bodů přezimují na osmém místě čtrnáctičlenné tabulky. Mladší slavojáci po boji prohráli a k zimnímu spánku se ukládají s 25 body na solidní páté příčce.

KP starší žáci: Č. Krumlov – Sez. Ústí 2:2 (1:2)

Branky: 2. Tetour, 63. Dědič – 15. Němec, 27. Janů.

V prvním kole si slavojáci odvezli čtyřgólovou porážku, kterou chtěli v odvetě odčinit, ale povedlo se jim to jen na půl.

Sestava Slavoje: Hončík – Houska, Dědič, Vysokomýtský, Grznárik, Rozkošný, Macek, Michl, Persán, Šlejmar, Vrábel, Tetour, Květoň, Mašek.

KP mladší žáci: Č. Krumlov – Sez. Ústí 2:3 (1:1)

Branky: 15. Vincík z penalty, 45. Smolík.

Domácí nastoupili bez několika opor (Šimášek, Adamíček, Mašek, Sedlák, Kodad), rychle prohrávali, do půle ale srovnali, po obrátce dokonce otočili, ale nakonec vyšli z podzimní derniéry naprázdno.

„V hodně oslabené sestavě jsme předvedli nejhorší výkon sezony. Přístup hráčů, kteří se nedostavili k utkání, je hodně špatný. Mrzí mě i to, že nekoncentrovaností jsme nechali soupeře jít do vedení hned v první minutě. Pak jsme to sice otočili, ale znovu se opakujícími chybami jsme následně posadili soupeře do sedla,“ hodnotil trenér mladších krumlovských žáků Jan Petřík.

Sestava Slavoje: Vincík – Krák, Hála, Maleček, Ledr – Musil, Hošek, Gábor, Uhlíř – Smolík, Tichovský, střídal: Šustr.