„V žádném případě ale nesmíme olomoucké mladíky podcenit, jdou o nich velice dobré reference," varuje trenér František Cipro.

Zápas Dynamo – Olomouc B se hraje v pátek od 18 hodin na Střeleckém ostrově.

Dle trenéra Dynama béčko olomoucké Sigmy často mění sestavu, takže je složité vydedukovat, v jakém složení hosté vyběhnou v pátek večer v 18.00 na Střeleckém ostrově. „První liga má sice přestávku, avšak příliš hráčů áčka sem asi nedorazí, protože Sigma hraje v sobotu pohár," uvedl Cipro.

Béčko Olomouce uhrálo zatím jen o bod méně než Dynamo, všech sedm na svém hřišti. „Ani venku ale mladíci Sigmy nehrají špatně. Potrápili Táborsko i další celky, na jejichž hřištích hráli," podotkl kouč Dynama. „Ostatně Olomouc je kvalitní prací s mládeží dlouhodobě známá."

Středeční Olomoucký deník na dva nadějné hráče z béčka upozorňuje: „Zápas od zápasu se zlepšuje dvacetiletý levý bek Václav Jemelka, přes jeho stranu prostě útoky soupeře nechodí. Díky své výšce je silný v hlavičkových soubojích, ale je i dobře rychlostně vybavený. Občas má problémy s rozehrávkou. Hbitý záložník Petr Ševčík umí přejít soupeře v souboji jeden na jednoho, umí dobře odcentrovat a je platný v kombinaci."

Trenér František Cipro ale věří, že otěže hry ve svých rukou budou mít jeho svěřenci. „Po remíze v Hradci je v kabině dobrá nálada. A taky, což musím zaklepat, poslední tréninky jsme byli pohromadě," ocenil zkušený kouč. „Drobné šrámy někteří hráči mají, třeba Hájovský a Šimák, oba by ale měli být k dispozici."

Určitý problém trenéry Dynama ale trápí. „Na sraz dvacítky na Ostravsko odjeli Řezáč a Buchvaldek a celý týden tudíž s námi netrénovali," posteskl si trenér Dynama. Oba hráči měli ze soustředění přijet až ve čtvrtek večer. „Snad dorazí v pořádku," doufal trenér František Cipro.