Starší českokrumlovští žáci si osmou výhrou v ročníku polepšili o jednu příčku, a to na průběžně sedmé místo. Mladší slavojáci naopak o jedno místo klesli, když nyní figurují na pátém pořadí.

KP starší žáci: Lomnice – Č. Krumlov 0:6 (0:4)

Branky: 22. a 52. Kejšar, 5. Vrábel, 11. Michl, 28. Rozkošný, 59. Vysokomýtský.

Slavojáci se po dlouhé době dostali na kvalitní přírodní trávu a od začátku potvrzovali roli favorita, i když pro nemoc chyběli Macek, Květoň a Bednář. Do týmu se naopak po dlouhé odmlce vrátil Štěpánek.

„V defenzívě hru dobře dirigoval Grznárik a v útoku jsme dokázali využít většinu z vypracovaných příležitostí. Za kolektivní výkon a nasazení tentokrát chválím všechny hráče,“ hodnotil trenér Josef Haláček.

Sestava Slavoje: Hončík – Houska, Kejšar, Rozkošný, Dědič, Vysokomýtský, Michl, Vrábel, Šlejmar, Adamíček, Štěpánek, Hanzelka, Hošek, Grznárik.

KP mladší žáci: Lomnice – Č. Krumlov 3:0 (2:0)

Hosté přijeli v oslabené sestavě, kde chybělo několik hráčů kádru. Domácí se ujali rychle vedení a zápas pak s přehledem dotáhli do vítězné koncovky.

„Bez devíti hráčů kádru jsme předvedli maximum, které šlo s tímto týmem uhrát. Ve druhé půli jsme dokonce měli několik šancí, ale bez efektu. Dobrý zápas hrál na pozici defenzivního záložníka Antl,“ řekl po utkání krumlovský trenér Jan Petřík.

Sestava Slavoje: Krupka – Šustr, Hošek, Krák, Jeništa – Hanák, Antl, Gábor, Uhlíř – Musil, Smolík, střídali: Mašek, Kodad.

V dalším kole českokrumlovští žáci přivítají v neděli na domácím trávníku výběry Malše Roudné.