Starší slavojáci po velkém boji na hřišti třetího těsně prohráli, jsou stále první, ale už jen o dva body před SKP. Mladší se v partii prvního s druhým o body podělili a mezi oběma největšími kandidáty na krajské zlato zůstává pětibodový odstup.

Starší: Tábor – Č. Krumlov 3:2 (1:0)

Branky Slavoje: Cieslar, Pimpara.

Dvoubrankový náskok domácích stačili Českokrumlovští ještě zlikvidovat, ale na třetí branku soupeře po neubráněném rohu v úplném závěru utkání už odpověď nenašli.

„Odehráli jsme velice kvalitní souboj se silným soupeřem. I přes prohru musím chlapce pochválit. Udělali jsme ale dvě hrubé chyby, které domácí dokázali potrestat,“ poukázal na rozhodující faktory souboje o čelo krumlovský kouč Jiří Svoboda.

Sestava Slavoje: Vokál – P. Žilavý, Sirotka, Wagner, V. Žilavý – Zimek, Tancer, Novák, Sivák – Pimpara, Budík, náhradníci: K. Zatloukal, Šváb, Rozkošný, Cieslar.

Mladší: Tábor – Č. Krumlov 3:3 (0:1)

Branky Slavoje: Havel, K. Zatloukal, Kubík. Hosté vedli už 3:1, ale v závěru souboje o čelo jim vinou úzkého kádru došly síly a domácí srovnali.

„Kluci, ač oslabeni, podali perfektní výkon a ukázali, že jsou právem na druhém místě. Zatloukal s Rozkošným hráli za starší a velký výkon odvedli i v druhém zápase,“ chválil trenér Jiří Černý.

Slavoj: Kejšar – Doubek, Zeman, K. Zatloukal, Lacko – Carda, Havel, Rozkošný, Kopřiva – Hundsnurscher, Kubík, náhradníci: Uhlíř, Hončík.

V dalším kole slavojáci v neděli přivítají v roli favoritů výběry Hradiště.