Želízko v ohni měl mezi prestižní společností i českokrumlovský region v podobě družstva v barvách českokrumlovského Slavoje, které s pomocí skupiny nadějí křemežského Sokola uspělo na dvou předchozích oblastních kvalifikačních turnajích.

A benjamínci z Krumlovska se ve finále rozhodně neztratili, když postupně porazili pražská družstva Xaverova a Motorletu, dále zdolali Benešov, Vítkovice, Pardubice a Junior Strakonice.

V propršené listopadové dohrávce krumlovský Slavoj hrál doma s hvězdným Motorletem bez branek (vpravo krumlovský František Persán v souboji s Lukičem) a z odvety v Praze vezl rovněž skvělý bod.
Slavoj vydřel na půdě hvězdného Motorletu cenný bod

Největší turnajové vítězství pak zaznamenali skalpem Slavie Praha, remizovali s budějovickým Dynamem a těsně padli s pražskou Duklou, kdy byli po většinu času lepším týmem. Nad jejich síly byly přípravky klubů z nejvyšší soutěže, a to Slovácko, Sigma Olomouc, Sparta Praha a Teplice. Výsledkem bylo prvenství v tzv. stříbrné skupině a celkové výborné 13. místo v již zmíněné obrovské konkurenci.

Sestava Krumlovských: Kůs, Maxa, Kopřiva, Pilař, Beránek, Cibulka, Schwarz, Štěpán (všichni ČK), Voráček, M. Písek, Novotný, Brabcová, Reitingerová a J. Písek (všichni Křemže). Trenéři: Rehberger, Kůs, Maxa (ČK), Reitinger, Voráček (Křemže).