Českokrumlovští hokejisté slaví pod taktovkou Miroslava Lukeše postup do finále Krajské ligy. Třetí branku Slavoje vsítil na konci 8. minuty Roman Unger. Martin Andrýsek se pokouší prosadit v útočném pásmu Českého Krumlova. Jakub Malovec cloní střídajícímu gólmanovi Radomyšle Martinu Hauserovi, vzadu Petr Šulčík. Petr Šulčík stíhá Davida Koutenského. Roman Šulčík doráží puk za Křížova záda - 2:0. Radek Lukeš vystřídal ve 31. minutě Tomáše Vojtu. Nakonec neinkasoval ani jeden z nich. Domácí publikum. Zkušený krumlovský gólman Radek Lukeš a jedna z jeho rozehrávek. Gólová akce Zdeňka Uhlíře. Nedlouho poté ze zápasu kvůli technickým problémům s bruslí odstoupil. Roman Šulčík mezi trenérským duem Slavoje - Vilémem Miglem mladší (vlevo) a Kamilem Šťastným. Tomáš Vojta likviduje trestné střílení hostujícího Václava Nováka v první třetině.