V samostatných nájezdech zařídili postup medvědů poprvé Jan Kadlec a v odvetě Miloslav Klíma (zleva).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika
1. semifinále: HC Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) - TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:5 po náj. (4:2, 1:2, 0:1 - 0:0).
Zdroj: Deník / Karel Vosika