KL junioři: Rokycany – Český Krumlov 2:2 (1:0, 0:0, 1:2)

Jednobrankové vedení v úvodu lepších domácích z první třetiny krumlovští junioři vymazali ve třetí části. Nejprve po přihrávce Vodičky ve 48. minutě srovnal Klauser na 1:1.

Pak medvědi po přísných vyloučeních přežili více než minutu ve třech a Procházka po návratu z trestné lavice otočil dorážkou do odkryté branky na 1:2. Vzápětí ale přišla chyba obrany a domácí, kteří v té době hráli ve čtyřech, v oslabení upravili na konečných 2:2.

V závěru ještě hosté přežili další oslabení a ze západu Čech si zaslouženě odvezli cenný bod.

Sestava Slavoje: Havlátko (Válek) – Hakl, Fučík, Vašek, Svoboda, Karlík, Klauser, Šimek, Lovčík, Šítal, Procházka, Vodička, Žák. Trenér: Rudolf Marek.

V dalším kole hrají krumlovští junioři na domácím ledě, kde v sobotu od 12.30 změří síly s Vimperkem.

Další výsledky – dorost: Rokycany – Č. Krumlov 3:6, 8. třídy: Sparta Praha – Příbram / Č. Krumlov 7:2, 7. třídy: Sparta Praha – Příbram / Č. Krumlov 4:3, 6. třídy: Příbram / Č. Krumlov – Sparta Praha 0:29, 5. třídy: Příbram – Sparta Praha 4:9, 4. třídy: HC ČB B – Č. Krumlov 7:9, 3. třídy: Sušice – Č. Krumlov 12:0 a 6:2.