Hokejový KP – 9. kolo: Velká Radouň – Č. Krumlov 5:4 (2:3, 2:1, 1:0)

Úvodní přestřelka, smolný gól

Medvědi nastoupili i s navrátilcem Davidem Kotkem (dříve už ve Slavoji působil, naposledy hájil barvy Hluboké), který si také připsal i premiérovou trefu v zelenobílém. To však už ve 4. minutě vyrovnával na 1:1. Za další čtyři minuty pak svítil na ukazateli průběžný stav 2:2, kdy na druhou branku domácích odpověděl Štěpán po spolupráci s Uhlířem. Po první pauze pak měli hosté k dobru těsný náskok, neboť v oslabení ujel Lukeš a dal na 2:3. Ve druhé části nejprve domácí srovnali, ale pak medvědi ještě jednou vedli gólem Uhlíře. Do druhé sirény bylo ale vyrovnáno a pak čtyři minuty po začátku třetí části rozhodl domácí Průša, který střelou ze středního pásma dal na výsledných 5:4. Hosté ještě v závěru zkusili hru bez brankáře, ale kýženého vyrovnání se už nedočkali.

„Oproti zápasu se Soběslaví jsme předvedli o sto procent horší výkon. V úvodu jsme soupeře trochu podcenili, pak se sice dvakrát vedlo, bohužel, rozhodl smolný gól z nahození na branku. V závěru jsme hodně tlačili, ale už nám tam nic nespadlo,“ želel bodové ztráty krumlovský kouč Rudolf Marek.

Fakta – branky: 3. a 44. Průša, 5. a 30. Kalvas, 27. Jedlinski – 4. Kotek (Ulman), 8. Štěpán (Z. Uhlíř), 18. Lukeš (Ulman), 29. Z. Uhlíř (Marek), vyloučení 3:6, využití 0:0, v oslabení 0:1.

Slavoj: Bednařík – Heideker, Homolka, Vondrouš, Migl, Brůha, Brož – Štěpán, Z. Uhlíř, Marek – Ulman, Kotek, Lukeš – Mertl, Ficek, Unger. Připraveni Perník a náhradní brankář Vojta.

V dalším kole v tabulce stále sedmí Českokrumlovští už v pátek od 19 hodin hostí v pořadí deváté béčko Tábora, v neděli by pak měli hrát na Hluboké (pokud bude na hlubockém ZS připraven led).