Družinku medvědi doma neudolali

ČESKÝ KRUMLOV - Proti dvanácti bojovníkům z Vysočiny slavojáci stále jen dotahovali, druhou porážku v sezoně nakonec neodvrátili.

23.10.2007

HC Slavoj podlehl Humpolci poměrem 5:6.Foto: DENÍK/Karel Vosika

Hokejový krajský přebor – 5. kolo: HC Slavoj Český Krumlov – TJ Humpolec 5:6 (2:2, 0:2, 3:2)

Los pátého pokračování KP zavedl na krumlovský led neznámého soupeře z Vysočiny. Ten už jen s nostalgií vzpomíná na zářivé druholigové časy, v jihočeském přeboru již inkasoval i dvouciferné příděly, ale v podzámčí překvapil.

Stále o krok zpět

Humpolečtí přijeli pouze s dvanácti hráči do pole a brankářem, přesto od začátku ukazovali, že směrem dopředu budou velmi nebezpeční. Hosté nejprve gólem Šáry využili dvojnásobnou přesilovku a v 7. minutě po trefě Zaňáka vedli už o dvě branky. Medvědi se vrátili do hry kontaktním zásahem Foitla a od 11. minuty se po střele Holuba začínalo znovu – 2:2.

Ani ve druhém dějství se obrázek příliš neměnil. Útoky se střídaly na obou stranách a moc se nebránilo. Po pasu Trummera šel sám na branku Lukeš, ale nedal. Na velmi dobrém hostujícím brankáři Sochorovi si poté vylámal zuby i Foitl. A přišel trest. Ve 24. minutě medvědi při vlastní přesilovce propadli a hosté z brejku opakovanou dorážkou Okáče znovu strhli vedení na svou stranu. Tváří v tvář Sochorovi se poté ocitl i Z. Uhlíř, golfákem však trefil jen brankářovu masku. Hosté trpělivě čekali na šanci, která přišla v 34. minutě, kdy Kolář z přečíslení překonal Lavičku počtvrté – 2:4. Medvědi pak nevyužili ani dvě minuty trvající přesilovku pět na tři. Navíc v závěru třetiny šli sami do tří a Trummer za nemístné protesty vyfasoval „desítku“ a vyloučení do konce utkání.

Do posledního dějství stáhl krumlovský trenér hru jen na dva útoky – a výsledek se dostavil. Ve 44. minutě se po Lukešově vybídnutí tvrdou střelou od modré trefil Migl. Za necelou minutku sám domácí kapitán Lukeš zachytil rozehrávku a ze sóla srovnal na 4:4. Jenomže hned po rozehrání přišla blesková odpověď a Hřeben znovu naklonil misku vah na stranu hostů. V poslední desetiminutovce se pak už nebránilo prakticky vůbec. Tutovky měli domácí R. Uhlíř i Lukeš, ale neuspěli stejně jako na druhé straně dvakrát zcela osamocený Beneš. V 54. minutě však už další hřebíček do krumlovské rakve Kolář zasadil. Tři minuty před koncem ještě medvědi využili přesilovku, když střelu Lukeše doklepl Foitl, ale víc už domácí nestihli a museli spolknout hořkou pilulku v podobě první porážky z vlastního ledu. „Rozhodlo proměňování šancí. Soupeř nás nepřevýšil herně, ale navrch měl v produktivitě koncovky. Znovu jsme dostali šest gólů, a to je moc. A není to jen otázka hry obránců. Špatně brání celý manšaft. Když se tolik nedaří v útoku, musíme zlepšit obranu. Mohu ale i pochválit. Hodně dřel a burcoval spoluhráče Lukeš,“ hodnotil po zápase krumlovský kouč Rudolf Marek.

Duel pod lupou

Fakta – branky: 8. Foitl (Z. Uhlíř), 11. Holub (Foitl), 44. Migl (Lukeš), 45. Lukeš (R. Uhlíř), 57. Foitl (Lukeš) – 4. Šára, 7. Zaňák, 24. Okáč, 34. a 54. Kolář, 46. Hřeben, vyloučení 8:16, navíc Trummer (ČK) 10 minut a do konce, Hřeben a Kolář (oba H) 10, využití 2:1, v oslabení 0:1, rozhodčí Zimmel – Prchlík, Drha, sledovalo 100 diváků.

Slavoj: Lavička – Homolka, Jaroš, Migl, Hazuka, Brůha, Holub – Štěpán, R. Uhlíř, Mleziva (od 26. Unger) – Marek, Trummer, Lukeš – Brož, Z. Uhlíř, Foitl, připraveni Perník a náhradní brankář Vojta.

V tabulce nyní sedmí Českokrumlovští si mohou napravit pošramocenou reputaci v dalším domácím utkání, které sehrají v neděli proti aktuálně šestému Veselí (17.30).

23.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 14 000 Kč

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů Montážní dělníci výrobků a zařízení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: Montážní dělníci výrobků a zařízení - vzdělání základní. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Nástup 20.8.2018. Mzda 14.000,-- Kč hrubého. Kontakt: 773 137 075 p. Turzai Ischtván, dilansro@seznam.cz. Pracoviště: D.i.l.an, s.r.o. - pracoviště kaplice, Samota, č.p. 253, 382 41 Kaplice 1. Informace: Turzai Ischtván, +420 773 137 075.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 13 500 Kč

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 15500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - vzdělání základní. Pracoviště Český Krumlov. Pracovní poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, nástup od 1.9.2018, prac. doba jednosměnná. Mzda od 13.500,-- -15.500,-- Kč hrubého. Hledáme pracovníky se zkušenostmi práce v hotelu vyšší kategorie (od *** hotelů). Náplní práce je především úklid pokojů, koupelen, úklid, kuchyní a pomoc při pracích včetně mytí nádobí, provádění různých úklidových prací, udržování čistoty a pořádku interiérů a vybavení kanceláří i hotelů. Požadujeme: spolehlivost, schopnost učit se, základní český jazyk. Zaměstnanecké výhody: ubytování, ochranné prostředky, pracovní oděv. Kontakt: Bergerová Vondráková Radka, tel.: 731 860 188 (po-pá od 9:00 hod. - 18:00 hod.), e-mail: uklid.orplus@seznam.cz.. Pracoviště: Or plus construction s.r.o. - pracoviště č. krumlov, Horní, č.p. 154, 381 01 Český Krumlov 1. Informace: Radka Bergerová Vondráková, +420 737 819 195.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 13 500 Kč

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech Šička. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 59. Poznámka: Šička - vzdělání základní. Pracoviště Benešov nad Černou. Jedná se o zajímavou práci v profesi šičky (šití potahů hlavových opěrek a kompletních potahů sedadel dopravních prostředků) v automobilovém průmyslu. Požadujeme spolehlivost a flexibilitu při práci. Pracovní místo je vhodné i pro cizince. Prac. poměr na dobu neurčitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Nástup možný dle dohody. Mzda 13.500,-- Kč hrubého. Praxe výhodou. Kontakt: 380 309 116 p. Kolářová. Ověřeno 21.5.2018.. Pracoviště: Bentex automotive, a.s., 382 82 Benešov nad Černou. Informace: Helena Kolářová, +420 380 309 116.

Výroba - Výroba Brusič nástrojů a kovů 20 000 Kč

Brusiči nástrojů a kovů Brusič. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 27. Poznámka: Brusič - vzdělání základní. Pracoviště Zdíky. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup ihned, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Mzda od 20.000,-- - 25.000 Kč hrubého. Doprava do zaměstnání zajištěna. Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování. Kontakt: Timofte Teodor-Gheorghe, tel.: 604 860 950, e-mail: timofte@email.cz. Ověřeno 21.5.2018.. Pracoviště: V.i.p. jobs s.r.o. - pracoviště, 382 41 Kaplice 1. Informace: Teodor-Gheorghe Timofte, +420 604 860 950.

V poledne se vzňala venkovní sauna hotelu

Cyklisté měli po zábavě. Přišli o kola

AKTUALIZUJEME

Rychlík smetl dodávku, jedna osoba se zranila

Včelná - Jedna osoba se zranila při střetu rychlíku a dodávky na železničním přejezdu mezi Včelnou a Kamenným Újezdem.

Zlato z XTERRA Czech si odváží Ruben Ruzafa a Helena Karásková

Prachatice - Po dvouleté pauze se do jihočeských Prachatic vrátil světový podnik terénního triatlonu XTERRA Czech v režii otce a syna Pilouškových. Cenné tituly vybojoval fenomenální Španěl Ruben Ruzafa a česká hvězda Helena Karásková.

OBRAZEM: Po Vajgaru se proháněli draci

Jindřichův Hradec - První ročník Vajgarské saně, závodu dračích lodí, se odehrál v sobotu na rybníce Vajgar.