Výsledky mládežnických celků českokrumlovského Slavoje v dalších kolech krajských hokejových soutěží.

Venku i doma

Junioři v náročném dvojkole potvrdili roli favorita, když si nejprve přivezli dva body z ledu čtvrté Soběslavi a potom doma bezmála dvouciferným výsledkem deklasovali poslední DDM Č. Budějovice. Juniorka Slavoje tak v polovině soutěže drží druhé místo v tabulce KP o bod za vedoucími Strakonicemi, které medvědi v přímém souboji o první příčku vyzvou zítra od 11.30 na domácím ledě.

Soběslav – Č. Krumlov 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)

Ještě než si stačili domácí uvědomit, že se už hraje, tak se puku zmocnil M. Petrášek a po sólovém průniku nekompromisně otevřel skóre. Hosté pak i nadále předváděli slušnou kombinační hru a ve 13. minutě pojistili vedení druhým gólem, jehož autorem byl Vopátek. Na začátku druhé třetiny využil dvojnásobnou přesilovku R. Fučík. Když se pak v polovině zápasu trefil D. Beránek a upravil na 0:4, vidina dobrého výsledku se srdnatě bojujícím domácím zcela vzdálila. Slavojáci se potom v závěru třetiny ubránili ve třech, ale vzápětí po zmatcích v obraně zbytečně inkasovali. Až do poloviny posledního dějství pokračovala herní převaha medvědů, kterou pátým zásahem korunoval Tenkl. V poslední desetiminutovce se hra přiostřila a domácí ještě využili jednu ze svých přesilovek. Závěr si ale hosté už zkušeně pohlídali a zaslouženě odvezli oba body.

Sestava Slavoje: Bednařík (Válek) – Heideker, V. Beránek, Konrád, Bárta, Tenkl, L. Fučík, Schieszl, R. Fučík, Šítal, Vopátek, Prokeš, Filištein, M. Petrášek, Cába, D. Beránek, Kubeš. Trenér: T. Ulman.

Č. Krumlov – DDM ČB 9:1 (3:0, 4:0, 2:1), branky Slavoje: Šítal 3, M. Petrášek 3, R. Fučík, Vopátek, Prokeš.

Závěrečný zápas první poloviny KPJ zavedl na krumlovský led poslední tým tabulky, který navíc nastoupil s minimálním počtem hráčů. Od začátku tak nebylo pochyb, kdo si v této partii připíše body. Domácí od začátku převyšovali soupeře ve všech herních činnostech, v klidu si dobře zatrénovali, vyzkoušeli některé herní varianty, a i když nebyl výkon v některých fázích ani zdaleka ideální, tak vyprovodili soupeře bezmála dvoucifernou nadílkou. Hosté zaznamenali čestný úspěch až tři minuty před koncem, kdy v oslabení medvědi lehkovážně nechali před brankářem Válkem zcela osamoceného hráče. Slavoj: Válek – V. Beránek, L. Fučík, R. Fučík, Šítal, Vopátek, Konrád, Bárta, Prokeš, Filištein, M. Petrášek, Tenkl, Schieszl, Cába, D. Beránek, Kubeš, T. Petrášek. Trenér: J. Konrád.

Další výsledky

KP dorost: Soběslav – Č. Krumlov 7:4 (za Slavoj: Petrášek 2, Meleg, Klíma), Č. Krumlov – Klatovy 1:22.

ŽL starší žáci: Veselí – Č. Krumlov 1:6 (Gallistl 2, Žák 2, Kubec, Strnad). V předehrávce potvrdili slavojáci, že právem patří na první příčku žákovské ligy.

Milevsko – Č. Krumlov 2:8 (Žák 2, Gallistl 2, Meleg 2, Šimek, Mynařík).

Slavojáci vyhráli i druhé utkání venku, ale hlavně v první třetině (1:0) to nevypadalo, že hrají s posledním.

Sestava: Černý, Procházka – Gallistl, Strnad, Meleg, Herman, Žák, Mynařík, Fučík, Šimek, Lietavec, Fišer, Vondrouš, Kubec, Klos. Trenéři: Štěpán a Prokeš.

ŽL mladší žáci: Veselí – Č. Krumlov 5:3, Milevsko – Č. Krumlov 6:3.

KP přípravky – 5. třídy: Písek – Č. Krumlov 1:0.

Minihokej – 3. třídy: Č. Krumlov – Veselí 5:4 (Štoiber 2, Roba 2, Votýpka).

Minihokej – 2. třídy: Č. Krumlov – Č. Krumlov B 17:1 (Fiala 7, Ondřich 4, Hanák 3, Šulista 2, Velíšek – Pučil), Č. Krumlov – Veselí 9:5 (Hanák 4, Fiala 3, Ondřich, Řepa), Veselí – Č. Krumlov B 18:0.

Kam dnes?

První mužstvo medvědů si už dnes od 19 hodin na domácím ledě předehrává utkání 14. kola KP mužů s Humpolcem.