Strakonice – Č. Krumlov 4:1 (0:0, 2:1, 2:0), za Slavoj: M. Petrášek.

Po celkem vyrovnaném průběhu na ledě tradičně silného a sebevědomého soupeře si juniorka medvědů připsala vůbec první a trochu nešťastnou prohru v sezoně. O výsledku rozhodly přesilové hry, v nichž se domácí třikrát gólově prosadili a hosté ve výhodě pouze zaznamenali čestný úspěch.

Sestava Slavoje: Bednařík (Válek) – Heideker, V. Beránek, R. Fučík, Svěchota, Ficek, Konrád, Bárta, Prokeš, Filištein, M. Petrášek, L. Fučík, Schieszl, Cába, Kubeš, Vopátek, Šítal, připraven: D. Beránek. Trenér: Ulman.

Rokycany – Č. Krumlov 2:4 (0:2, 1:2, 1:0), za Slavoj: R. Fučík 3, Svěchota.

Druhý zápas víkendového dvojkola na ledě dalšího houževnatého soupeře zvládli slavojáci daleko lépe. V první třetině se dvakrát do střelecké listiny zapsal R. Fučík, který hned v úvodu druhého dějství zkompletoval čistý hattrick. Domácí se ale nevzdávali, využili přesilovku a dále zlobili. Až čtvrtá branka, kterou do šatny dal Svěchota, přinesla hostům klid. Domácí v poslední třetině už pouze z dvojnásobné přesilovky upravili na 2:4.

Sestava Slavoje: Bednařík (Válek) – L. Fučík, V. Beránek, Konrád, Bárta, Tenkl, Schieszl, R. Fučík, Svěchota, Vopátek, Prokeš, Šítal, M. Petrášek, Kubeš, Cába. Trenér: J. Konrád.

V dalším kole budou mít krumlovští junioři výhodu domácího ledu, na kterém v neděli od 13.30 změří síly s celkem Milevska.