KL junioři: Č. Krumlov – Veselí 5:5 (0:0, 4:4, 1:1)

Krumlovští mladíci po předchozí parádě a osmigólové nadílce do sítě lídra z Rokycan narazili na dalšího těžkého soupeře. V úvodu se hrál opatrný hokej, a tak nebylo divu, že první dějství skončilo bez branek. Ve druhé třetině se ale rozpoutala velká přestřelka.

Navrch měli nejprve hosté, kteří za pět minut vstřelili tři branky. Domácí si vzali oddechový čas, mezi tyčemi Kubeše nahradil Válek – a karta se začala obracet. Brankami Vodičky a R. Fučíka se medvědi dostali do kontaktu.

Veselští pak ještě jednou odskočili, ale po zásazích Vodičky a Klímy byl po druhé siréně stav znovu srovnaný. Ve 45. minutě hosté využili už třetí přesilovku a znovu vedli.

Slavojáci ale bojovali, minutu před koncem odvolali brankáře a při power play alespoň srovnali trefou Prokeše na výsledných 5:5. Za bojovnost až do úplného konce zaslouží pochvalu celý tým.

Sestava Slavoje: Michal Kubeš (od 25. Válek) – Hakl, Šítal, Prokeš, L. Fučík, Klíma, Klauser, Vašek, Martin Kubeš, Vodička, R. Fučík, Štádlík, Karlík, Konrád, Vopátek, Svěchota, Filištein.

KL dorost: Č. Krumlov – Veselí 3:11 (3:3, 0:5, 0:3), za Slavoj: Strnad, Fučík, Mynařík.

Domácí udrželi s lídrem krok jen v první části. Sestava: Černý, Procházka – Gallistl, Herman, Strnad, Kubec, Lovčík, Žák, Mynařík, Schwarz, Fišer, Meleg, Cába, Fučík, Koníček.

KL st. žáci: Vimperk – ČK 6:1, ČK – Pelhřimov 15:2.

KL ml. žáci: Vimperk – ČK 6:2, ČK – Pelhřimov 0:9.

4. třída: Písek – ČK 4:7.

3. třída: Písek – ČK 8:6 a 10:2.

Old Boys: Prachatice / Vimperk – Č. Krumlov 2:8 (Gallistl 2, Marek 2, Rajský, Prokeš, Malý, Šafránek).

Roman Fučík